App Store Google Play

У Кривому Розі завершується облаштування після розчищення балки Кандибіна

26.06.2018 11:20
У Кривому Розі завершується облаштування після розчищення балки Кандибіна

У Кривому Розі ДніпроОДА завершує облаштовувати після розчищення балку Кандибіна. Наразі підрядники ведуть бетонні роботи й укріплюють береги. Роботи мають завершити найближчим часом. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Активно впроваджувати нові екологічні проекти – завдання Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині за три останні роки втілили в життя майже 60 екопроектів: розчищали русла річок, ліквідовували підтоплення осель, створювали заповідні зони, зариблювали річку Дніпро. Амбіційні плани маємо й на 2018-й рік. Цьогоріч в області плануємо реалізувати ще кілька десятків екоініціатив. Вони дозволять врятувати від підтоплень понад 100 тисяч мешканців регіону», – зазначив Валентин Резніченко.

У Кривому Розі вже розчистили балку Кандибіна, наразі укріплюють там узбережжя. Після завершення бетонних робіт, вздовж берега змонтують сигнальні стовпи.

Балка Кандибіна – це колишня шахта, яку затопило водою. Дамба поступово замулювалася й перетворилася на сморідне болото.

«Після того як шахту закрили, тут утворилося звалище гірничих відходів. Балка поросла очеретом, а застояна вода нестерпно смерділа. Крім того, мешканці деяких будинків страждали через підтоплення. Торік балку почали чистити, місцевість спланували та облагородили. Тепер – чисто, око радіє», – розказав місцевий мешканець Павло Пантюшко. 

ДніпроОДА взялася за розчистку балки Кандибіна у 2017-му. Підрядники працювали на п’яти ділянках – привели до ладу 1,5 км балки.

Розчистку завершили цьогоріч – від підтоплень врятували 1,5 тисячі криворожан. Проблема, яка дошкуляла десятиліттями, нарешті втратила актуальність.

«У майбутньому на берегах балки плануємо розбити два сквери. Назви для них оберуть самі криворожани», – наголосив народний депутат з Кривого Рогу Костянтин Усов.  

Це ще один крок на шляху перетворення Кривого Рогу на європейське місто, додав він.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...