App Store Google Play

У Дніпрі незаконно перебуває громадянин РФ, - адвокат

26.06.2018 16:20
У Дніпрі незаконно перебуває громадянин РФ, - адвокат

У Дніпрі вже протягом декількох років незаконно проживає громадянин РФ. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції "Інформатор" розповів адвокат Віталій Дорохін.

За словами Віталія Дорохіна, до нього звернувся молодик за адвокатською допомогою щодо побутової справи, під час дослідження якої стало відомо про громадянина Росії, який незаконно проживає у Дніпрі.

"До мене звернувся хлопець, який розповів, що працював в одній дніпровській фірмі. Для зручності роботи він придбав до офісу фірми певну техніку. Коли вирішив звільнитися - відповідно забрав своє устаткування. Проте через те, що він не був влаштований офіційно, директор підприємства, маніпулюючи цим становищем подав на чоловіка до суду про незаконне заволодіння інвентарем", - повідомив адвокат.

Під час збору доказів, що молодик працював у цій фірми та самостійно купив обладнання, адвокат отримав інформацію, що бізнесом керує громадянин Російської Федерації, який прибув в Україну незаконно та перебуває тут декілька років.

"Прикметно, що його бізнес пов'язаний з великою обробкою інформації, яка пов'язана із мешканцями міста. Протягом досудового процесу ми прохали Чечелівський відділ поліції, прокуратуру, СБУ, Міграційну службу, аби вони перевірили громадянином якої країни цей молодик є. Адже у всіх судових протокал він зазначав, що має громадянство України", - розповів Віталій Дорохін. 

У підсумку досудового розслідування стало відомо, що бізнесмен є громадянином РФ. Зазначимо, шо за Законом іноземці мають право перебувати в Україні максимум півроку, після чого вони мають залишити територію країни або отримати відповідну посвідку про тимчасове проживання.

"Проте ця людина перебуває на території Дніпра вже протягом чотирьох років. Ми повідомили про це СБУ, яка проігнорувала наше звернення, та Міграційну службу. Учора на суді останні підтвердили, що чоловік знаходиться на території України нелегально. Проте з інсайдерської інформації стало відомо, що на Міграційну службу здійснюється тиск місцевими правоохоронними органами, аби Міграційна служба забрала своє клопотання про незаконне перебування росіянина на території України", зазначив Дорохін.

Адвокат наголошує, його дивує факт, що у прифронтовому місті незаконно проживає та здійснює сумнівну діяльність щодо збору інформації громадянин РФ, а правоохоронні органи закривають на це очі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...