App Store Google Play

На Центральному мосту замість комунальників рух контролюватимуть спеціальні світлофори

26.06.2018 12:20
На Центральному мосту замість комунальників рух контролюватимуть спеціальні світлофори

На Центральному мосту в Дніпрі встановили світлофори, які замінять "ручну" роботу комунальників та контролюватимуть реверсивний рух транспорту через переправу, повідомляє Дніпроград.

Наразі на мосту для автомобілістів доступні три смуги. Вранці з лівого бeрeгa нa прaвий доступні дві смуги, а з прaвого нa лівий - однa. Вже у вечірній час з прaвого бeрeгa нa лівий - дві смуги, з лівого нa прaвий - однa. Реверс руху відбувається щодня о 6:00 та о 15:00 відповідно.

Раніше регулюванням руху займалися комунальники та поліція. Тепер же світлофори запрограмовані автоматично попереджати водіїв про зміну руху - за десять хвилин до "перелаштування" на табло виводять жовті стрілки, після чого кермувальники мають час змінити смугу руху відповідно до встановлених правил.

Вартість світлофорів - майже 200 тисяч гривень.

Окрім цього, комунальники нанесли спеціальну дорожню розмітку, яка допоможе водіям орієнтуватися під час руху. Варто зазначити, що реверсивний рух, як і реверсивні світлофори - новинка для Дніпра, тож багато водіїв обходять вказані правила. Як зазначив Олександр Цирульніков, директор КП "Дніпроавтоміст", водії створюють аварійні ситуації тому що не мають культури водіння.

"Наразі на мосту ми активно ведемо роботи, але багато хто з водіїв користуються цим і порушують правила. Цього не має бути, всі повинні зберігати порядок на дорозі та їздити за встановленими правилами", - сказав директор КП.

Раніше Олександр Цирульніков казав, що перекриття мосту викликає у містян лише легкий дискомфорт.

Що стосується другої половини Центрального мосту, то наразі комунальники продовжують готувати шляхоровід для наступного підрядника, який і продовжить затяжний капітальний ремонт. Відповідно до тендеру, головні претенденти на проведення ремонту - лише фірми із сумнівною репутацією.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...