App Store Google Play

Міськрада віддасть три мільйони на піар ФОПу який був зареєстрований за тиждень до початку тендеру

26.06.2018 09:00
Міськрада віддасть три мільйони на піар ФОПу який був зареєстрований за тиждень до початку тендеру

Дніпровська міська рада вкотре планує витратити мільйони на власний піар. Цього разу три мільйони віддадуть ФОПу, який був зареєстрований за тиждень до оголошення тендеру та має тісні зв'язки з попередніми переможцями аналогічних аукціонів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ярослав Гарагуц, передає Дніпроград.

Переможцем тендеру на 3 мільйони гривень з бюджету Дніпра став ФОП Колосова Любов Василівна. Людина з аналогічним ім'ям була помічена у зв'язках з попереднім переможцем торгів. Втім, через резонанс у соцмережах, вона одразу видалила всі профілі. Втім, інтернет все пам'ятає і за допомогою архівів можна побачити її зв'язки.

 

"На щастя, інтернет все пам'ятає, і ми можемо подивитися на її профіль в "однокласниках": наприклад, відразу ми можемо побачити, що вона є родичем Роману Салаті - чоловікові Ольги Салати, яка (сюрприз) підняла 7,8 мільйонів грошей на (сюрприз) попередніх тендерах мого улюбленого КП ОАС. У друзях у Романа є хтось Олексій Олейников - який (сюрприЗ) теж бабла підняв, там же", - пише Ярослав Гарагуц.

Окрім цього, в останнього фігуранта в друзях також можна помітити людину, з ім'ям аналогічним з назвою ФОПу, який був технічним кандидатом на торгах.

Таким чином, можна зробити висновки, що за грою на тендерах стоїть ціла група людей, які пов'язані між собою та використовують свою наближеність для маніпуляцій з Prozorro і бюджетними коштами. 

Нагадаємо, в січні 2018 року Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради вже провело тендер на 4,3 млн. грн. на висвітлення діяльності міськради. Проте як виявилося, за ці немалі кошти розміщують і розганяють брехню про політичних опонентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...