App Store Google Play

Міськрада віддасть три мільйони на піар ФОПу який був зареєстрований за тиждень до початку тендеру

26.06.2018 09:00
Міськрада віддасть три мільйони на піар ФОПу який був зареєстрований за тиждень до початку тендеру

Дніпровська міська рада вкотре планує витратити мільйони на власний піар. Цього разу три мільйони віддадуть ФОПу, який був зареєстрований за тиждень до оголошення тендеру та має тісні зв'язки з попередніми переможцями аналогічних аукціонів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ярослав Гарагуц, передає Дніпроград.

Переможцем тендеру на 3 мільйони гривень з бюджету Дніпра став ФОП Колосова Любов Василівна. Людина з аналогічним ім'ям була помічена у зв'язках з попереднім переможцем торгів. Втім, через резонанс у соцмережах, вона одразу видалила всі профілі. Втім, інтернет все пам'ятає і за допомогою архівів можна побачити її зв'язки.

 

"На щастя, інтернет все пам'ятає, і ми можемо подивитися на її профіль в "однокласниках": наприклад, відразу ми можемо побачити, що вона є родичем Роману Салаті - чоловікові Ольги Салати, яка (сюрприз) підняла 7,8 мільйонів грошей на (сюрприз) попередніх тендерах мого улюбленого КП ОАС. У друзях у Романа є хтось Олексій Олейников - який (сюрприЗ) теж бабла підняв, там же", - пише Ярослав Гарагуц.

Окрім цього, в останнього фігуранта в друзях також можна помітити людину, з ім'ям аналогічним з назвою ФОПу, який був технічним кандидатом на торгах.

Таким чином, можна зробити висновки, що за грою на тендерах стоїть ціла група людей, які пов'язані між собою та використовують свою наближеність для маніпуляцій з Prozorro і бюджетними коштами. 

Нагадаємо, в січні 2018 року Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради вже провело тендер на 4,3 млн. грн. на висвітлення діяльності міськради. Проте як виявилося, за ці немалі кошти розміщують і розганяють брехню про політичних опонентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...