App Store Google Play

Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

25.06.2018 15:20
Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

Цьогоріч ДніпроОДА капітально ремонтує у Покрові чотири дороги. Провулки Павлова та Алтайський вже на фініші. На часі – вулиця Григорія Тикви та Горького. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Десятки років в області лише «підтримували» інфраструктурні об’єкти. Замість установки нових вікон у школах чи садках – фарбували старі. За таким принципом і ремонтували дороги. Асфальтне покриття не укладали наново – просто латали ями. Ситуацію змінила реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка. Території отримали додаткові гроші на реалізацію планів. У пріоритеті нашої області – дороги. Цьогоріч на капремонт комунальних шляхів йде близько мільярда гривень – це рекордна сума», – наголосив Валентин Резніченко.

Із новим покриттям цьогоріч будуть і чотири дороги Покрова, додав він. Два найвіддаленіших провулки міста – Павлова та Алтайський – вже на фініші.

Підрядники стали до робіт ще на вулицях Григорія Тикви та Горького. Тут укладуть новий асфальт, зроблять бордюри, облаштують тротуари. У планах завершити все до кінця літа.

«Загалом за останні три роки відремонтували в області майже 500 комунальних шляхів, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Працюємо і над ремонтом доріг державного значення. У 2017-му оновили майже 70 км у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках».

Серед важливих інфраструктурних проектів 2018-го – об’їзна навколо Дніпра, додав він. Нині вже завершено будівництво мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...