App Store Google Play

Слобожанське відстояло свою незалежність від зазіхань Філатова - підписана "мирна угода"

25.06.2018 15:00
Слобожанське відстояло свою незалежність від зазіхань Філатова - підписана "мирна угода"

Сьогодні, 25 червня, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч між головами Дніпровської міської та Слобожанської селищної ради, під час якої було підписано угоду про співпрацю у муніципальній сфері. Це має покласти крапку між протистоянням Філатова та Слобожанською ОТГ, яку міський голова Дніпра розглядав як ласий шматок для міста. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Домовленість передбачає співпрацю у житлово-комунальній сфері, відновлення руху транспорту з Дніпра до Слобожанського, а також буде вирішено питання водопровідно-каналізаційної системи.

"Вже в цьому році, а тим паче в наступному, ми приступимо до співфінансування інфраструктури, яка дісталася нам з часів СРСР. Хоч ми із Слобожанським є окремими територіальними громадами, ми пов'язані спільними мережами та територією проживання. Тому сподіваюся, що ми знайдемо спільну мову в майбутньому", - сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Також дніпровський городничий підкреслив, що мова про приєднання Слобожанського до Дніпра не йдеться і навряд це питання буле підніматися у найближчий час.

У свою чергу, керівник селища Слобожанське, найбагатшої ОТГ в Україні, Іван Камінський зауважив, що це лише перший крок на шляху до мирного співіснування двох громад.

"Треба пам'ятати, що ми маємо робити усе, аби обидві територіальні громади мали змогу розвиватися та рухатися вперед. Це - перший крок, і я сподіваюсь у майбутньому ми зможемо й надалі налагоджувати зв'язок між собою", - зазначив Камінський.

Нагадаємо, що за ініціативи міської влади Дніпра селище Слобожанське Дніпровського району, що межує з містом, залишилося без транспортного сполучення.

Раніше, попри наявність діючих договорів на транспортні перевезення зі Слобожанського, департамент транспорту Дніпровської міської ради змінив чотири маршрути таким чином, аби вони не вивозили в центральну частину Дніпра мешканців селища

Також Дніпровська міська рада прийняла рішення щодо дискримінаційного оподаткування оренди землі в Дніпрі підприємствами, зареєстрованими в Слобожанській ОТГ.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...