App Store Google Play

Розкурочену Набережну Перемоги таки відремонтують, але частково і дорого

25.06.2018 14:40
Розкурочену Набережну Перемоги таки відремонтують, але частково і дорого

В мерії Дніпра знову обіцяють реконструювати частину Набережної Перемоги, яку міська влада не може привести до ладу протягом декількох років. Однак коли розпочнеться ремонт наразі не повідомляють. Про плани сьогодні, 25 червня, кореспонденту Дніпрограда розповів головний архітектор міста, начальник ГоловАпу департаменту по роботі з активами міської ради Дмитро Волик.

«Набережна Перемоги логічно продовжує реконструкцію центральної частини Набережної – Січеславської. Головна мета – забезпечити мешканців Дніпра можливістю відпочивати поблизу річки. На Набережна Перемоги більше території для рекреаційних об’єктів, тут широка смуга ділянки, існують крупні об’єкти неосвоєних земель, які дозволяють створювати сквери та парки», - зазначив Дмитро Волик.

Планується протягом 2018 року на площі понад два кілометри Набережної Перемоги сформувати прибережний сквер. Він включатиме майданчик з фонтанами, декоративне озеленення, дитячу зону. Також для дітей обіцяють встановити водні розважальні гірки, фонтани та інші інтерактивні об’єкти. Йдеться про територію, яка розміщується між Аквапарком Happy Day та СК «Схід». Наразі ця ділянка знаходиться в запущеному стані.

Зі слів Дмитра Волика, проект вже пройшов експертизу, але буде видозмінюватися. Загальну кількість коштів, які будуть виділені для благоустрою Набережної Перемоги наразі не називають.

«Згідно з проектом, має бути реконструйована вся Набережна Перемоги, але цього року лише планується створення скверу як найкрупнішого об’єкта, - додав Дмитро Волик.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов повідомив на своїй сторінці у Facebook, що ремонтом Набережної Перемоги і Центрального мосту тимчасово будуть займатися комунальні служби міста. Так буде до розіграшу тендеру, що визначить нового підрядника.

Зазначимо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак цього не сталося. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...