App Store Google Play

Врятувати річку Дніпро: на Січеславщині відбудеться перший Міжнародний екологічний водний форум "Борисфен-2018"

22.06.2018 09:00
Врятувати річку Дніпро: на Січеславщині відбудеться перший Міжнародний екологічний водний форум "Борисфен-2018"

Протягом шостого-сьомого липня на Січеславщині відбудеться форум, присвячений Міжнародному дню річки Дніпро - "Борисфен-2018". Подробиці та деталі заходу розповів заступник голови Дніпропетровської обласної ради, начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Валерій Безус під час прес-конференції в ІА "Інформатор", передає Дніпроград.

Найбільша річка країни може перетворитися на суцільне болото. Гордість і символ України Дніпро цвіте, міліє, заростає та гниє. Екологи всієї країни давно попереджають, що ріка втрачає здатність самоочищуватися і це може мати незворотні наслідки.

"Питання збереження річки Дніпро - актуальна проблема з реальною негативною перспективою в найближчі роки. Незважаючи на те, що на поверхні ми бачимо достатнє забезпечення водного ресурсу, вже давно професійні екологи б'ють на сполох. Річка Дніпро з екологічної точки зору - хвора. Щороку продовжують вмирати притоки Дніпра, іде замулювання водойми. Вже зараз воду з річки не можна використовувати для господарчих потреб", - розповів Валерій Безус.

З огляду на критичний стан однієї з найбільших водних артерій України, на Січеславщині ініціюють проведення Першого міжнародного водного форуму, учасники якого зможуть дізнатися про екологічний стан річки та способи його поліпшення. В рамках форуму буде обговорено актуальні питання щодо збереження водних джерел, проблематику водопровідно-каналізаційного господарства, питання залучення інвестицій у галузь ВКГ, шляхи реалізації проектів з енергоефективності та енергозбереження, альтернативної енергетики у водопровідно-каналізаційному господарстві.

"Як фахівці в галузі житлово-комунального господарства ми стикаємося з тим, що водоканалам, які працюють із поверхневими джерелами питної води, все складніше очищувати воду, що надходить до підприємств. З кожним роком нормативи і обсяги реагентів, які необхідні для знезараження та очищення воду з джерела, зростає. Тому виникла ідея проведення форуму "Борисфен-2018" для того, аби об'єднати усіх, хто зацікавлений та професійно долучений до цього питання"- повідомив Безус.

Програма форуму передбачає відповідні панелі з водопостачання та водовідведення, екологічної ситуації, а також залучення альтернативних джерел енергії. Крім того, в рамках форуму «Борисфен-2018» пройде спеціалізована виставка сучасних технологій. 

"В рамках форуму відбудуться панельні дискусії, які дозволить акцентувати увагу на проблемах галузі, стан екології, необхідність впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій. У фрумі візьмуть участь народні депутати України і депутати Дніпропетровської обласної ради, представники центральних і регіональних органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних установ, міжнародних інвестиційних організацій, вітчизняні та міжнародні експерти в області водопровідно-каналізаційного господарства. Загалом на форум вже зареєструвалися понад 150 учасників", - розповів Валерій Безус.

Нагадаємо, на Європейській площі у Дніпрі відбувся флешмоб, мета якого - нагадати українцям про критичну ситуацію з річковим фондом в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...