App Store Google Play

В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

22.06.2018 20:00
В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

Сьогодні, 22 червня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради Дніпра відбулася презентація проекту 25-поверхової будівлі, яку планують побудувати на вулиці Магдебурзького права. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив один із авторів проекту, архітектор Сергій Філімонов, ця будівля з'явиться на занедбаному місці та покращить інфраструктуру кварталу.

"Житловий комплекс матиме два поверхи, призначених для торгівлі, ще два відійде для парковки, а інші будуть призначені для квартир. Окрім цього, проектом передбачено створення зеленого пішохідного бульвару, який проойде посередині кварталу та з'єднає вулицю Магдебурзького права та вулицю Барикадну", - розопвів Філімонов.

Висота нової будівлі, за попередніми даними, становитиме 71 м., а її загальна площа складатиме 21500 кв.м. В новому житловому комплексі планується розмістити 90 квартир, в яких проживатиме 450 людй. 

Втім, містобудівна рада висловила деякі сумніви з приводу цього проекту. Зокрема, її представників цікавить чи не порушує будівля норми, встановлені для будівництва у історичній частині міта та чи відповідає проект нормам, прописаним у чинних нормативниї актах.

Усунувши усі недоліки, архітектори та замовники проекту зможуть претендувати на дозвіл на будівництво нової багатоповерхівки у центрі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...