App Store Google Play

В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

22.06.2018 20:00
В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

Сьогодні, 22 червня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради Дніпра відбулася презентація проекту 25-поверхової будівлі, яку планують побудувати на вулиці Магдебурзького права. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив один із авторів проекту, архітектор Сергій Філімонов, ця будівля з'явиться на занедбаному місці та покращить інфраструктуру кварталу.

"Житловий комплекс матиме два поверхи, призначених для торгівлі, ще два відійде для парковки, а інші будуть призначені для квартир. Окрім цього, проектом передбачено створення зеленого пішохідного бульвару, який проойде посередині кварталу та з'єднає вулицю Магдебурзького права та вулицю Барикадну", - розопвів Філімонов.

Висота нової будівлі, за попередніми даними, становитиме 71 м., а її загальна площа складатиме 21500 кв.м. В новому житловому комплексі планується розмістити 90 квартир, в яких проживатиме 450 людй. 

Втім, містобудівна рада висловила деякі сумніви з приводу цього проекту. Зокрема, її представників цікавить чи не порушує будівля норми, встановлені для будівництва у історичній частині міта та чи відповідає проект нормам, прописаним у чинних нормативниї актах.

Усунувши усі недоліки, архітектори та замовники проекту зможуть претендувати на дозвіл на будівництво нової багатоповерхівки у центрі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...