App Store Google Play

Серед бажаючих завершити ремонт Центрального мосту в Дніпрі - лише фірми з сумнівною репутацією - ЗМІ

22.06.2018 12:20
Серед бажаючих завершити ремонт Центрального мосту в Дніпрі - лише фірми з сумнівною репутацією - ЗМІ

Близько 312 млн гривень на завершення ремонту Центрального мосту в Дніпрі розіграють на тендері дві компанії з сумнівною репутацією. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Центр громадських розслідувань.

У оголошеної департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровського міської ради закупівлю робіт по закінченню ремонту Центрального мосту визначилося коло можливих підрядників (тендер за посиланням). Їх всього двоє: дніпровське ТОВ "Мостстройком" і ТОВ "Підприємство "Маст-Буд" з Маріуполя. Обидва учасники на сьогодні знаходяться на стадії пре-кваліфікації, тобто замовник перевіряє подану учасниками документацію на предмет соответсвия умовами тендеру.

Згідно з даними, отриманими з відкритого реєстру судових рішень, щодо ТОВ "Мостстройком" і його посадових осіб відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України - ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Керівництву "Мостстройкома" інкримінують відмивання бюджетних грошей через фіктивні фірми та конвертаційні центри, а матеріали справи містять експертні висновки, згідно яких "діяльність" підрядника призвела до зникнення майже 4,5 мільйона гривень.

Крапку у кримінальному провадженні має поставити суд, і не виключено, що рахунки підприємства арештують, та підрядник не зможе виконувати умови договору з міськрадою, і як слідство - терміни ремонту мосту знову переноситимуться.

Щодо другого підрядника ТОВ "Підприємство "Маст-Буд", то воно хоч і не має такого кримінального минулого, проте встигло заробити погану репутацію і співпраці з міськрадою Дніпра.

Ще в 2011 році ТОВ "Підприємство "Маст-Буд" співпрацювало з міськрадою Дніпра і не отримало 192 мільйони гривень за виконану роботу. Тож, поява цього підрядника у такому крупному тендері може виявитися невипадковою.

До того ж, раніше "Маст-буд" вже виконувало аналогічні роботи в сусідньому Запоріжжі. І там результатами їх роботи залишилися вкрай незадоволені.

Тож залишається лише сподіватися, що капітальний ремонт такого важливого для Дніпра об'єкта не повторить історію в Запоріжжі.

Нагадаємо, комунальні служби міської ради Дніпра знімають асфальт з однієї сторони Центрального мосту та готувати його до подальшого продовження ремонтних робіт, виконавець яких визначиться протягом літа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...