App Store Google Play

На Січеславщині військових вчили як адаптуватися до мирного життя

22.06.2018 18:30
На Січеславщині військових вчили як адаптуватися до мирного життя

20 червня для демобілізованих військовомлужбовців психологи провели семінар "Як адаптуватися до мирного життя". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадської організації "Форпост".

"Як адаптуватися до мирного життя після екстремальних умов військової служби? Сьогодні це вкрай важливе питання для багатьох колишніх військових, але не усі знають, де шукати відповідь. Особливо – в умовах інформаційної війни та навмисного нагнітання паніки довкола теми посттравматичного синдрому. Більше двох років громадська організація веде просвітницьку роботу та розповідає екс-військовим про можливості на шляху повернення до мирного життя. І найбільше наше відкриття: лише в окремих випадках вояки дійсно потребують тривалої психотерапії, а тим паче – медикаментозного лікування", - розповіла психолог Олена Подолян.

В рамках цієї діяльності психологи взяли участь у семінарі для демобілізованих бійців у Новомосковському центрі зайнятості.

"Ці люди шукають не лише роботу. Вони шукають нові стимули, цілі та мотивацію у незвичній для них «невійськовій» реальності. Ось чому ми вважаємо таку роботу вкрай потрібною та не шкодуємо сил, щоб її продовжувати", - розповіла психолог Світлана Дорошенко. 

На семінарі бійці почули поради спеціалістів та отримали відповіді на свої питання. Експерти залишили наші контакти на той випадок, якщо комусь з військових знадобиться персональна консультація. А також – подарували Центру та воякам розроблену нами спільно з правозахисниками методичку з переліком практичних рекомендації у роботі  з ветеранами, учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Нагадаємо, у Дніпрі громадська організація "Форпост" провела другий тренінг психологів та журналістів. Цього разу тема зустрічі була "Як розповідати про травму, не травмуючи". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...