App Store Google Play

Бюджет Дніпропетровщини перевиконано: на що підуть додаткові кошти

22.06.2018 19:00
Бюджет Дніпропетровщини перевиконано: на що підуть додаткові кошти

Сьогодні, 22 червня, під час чергового пленарного засідання Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за питання розподілу отриманих додаткових коштів обласного бюджету, передає Дніпроград.

До обласного бюджету надійшли додаткові кошти, в результаті чого бюджет вдалося перевиконати на 22,5%. Додаткове фінансування було отримано з податків на доходи фізичних осіб - 71 млн грн, податків на прибуток підприємств приватного сектора -587 млн грн, рентної плати за користування надрами - 25 млн грн.

У результаті 581 млн грн буде спрямовано на інвестиційні проекти. Зокрема, на капітальний ремонт доріг у населених пунктах області – 79 337 000 грн, у тому числі коригування проектної документації на автомобільні дороги державного значення (Південний обхід ІІ черга м. Дніпро) – 1 200 000 грн.

У сфері охорони здоров’я: спрямували 20 000 000 грн. на перезарядку радіологічного обладнання в онкологічному диспансері, збільшено видатки на капітальний ремонт ліфта, автоматичної пожежної сигналізації нового хірургічного корпусу “Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова”, на реконструкцію будівлі поліклініки під хірургічне відділення лікарні ім. Руднєва – 65 700 грн.

Більше 500 тисяч гривень спрямували на медикаменти та харчування під час реабілітації ветеранів та учасників АТО в «Солоному лимані». 
Ще 10 000 000 - на оплату послуг автобази швидкої допомоги в області.

На утримання та проведення ремонтних робіт театру ім. Т.Г. Шевченка – 695 000 грн та на ремонт фасаду будівлі Дніпропетровського художнього музею - 471 000 грн .

На проведення спортивних заходів та на капітальний ремонт приміщень школи вищої спортивної майстерності -1 500 000 грн.

Також бюджет враховує і допомогу громадам області: на будівництво житлового будинку в сел. Слобожанське виділили 29 900 млн грн.

За даний проект рішення проголосували 94 депутати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...