App Store Google Play

Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

22.06.2018 13:40
Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

Незабаром у Дніпрі стартує вступна кампанія, під час якої абітурієнти за підтримки батьків мають визначитися зі своєю власною професією. Втім, представник приймальної комісії Дніпровського національного університету імені Олеся Гочара зазначає, що під час старту прийому документів майбутнім студентам не варто поспішати з подачею заяв та почекати кілька днів, повідомляє Дніпроград.

Секретар приймальної комісії ДНУ Михайло Дергачов аргументує це тим, що студентів зараховують не за принципом "хто встиг перший", а на основі його рейтингових показників. Відповідно до цього, батькам та абітурієнтам варто не поспішати та аналізувати тенденції на "ринку ВНЗ".

"Після кількох днів можна буде побачити хто куди подає найбільше заяв, де залишається більше бюджетних місць тощо. Тобто, проаналізувавши цю інформацію протягом певного часу і зробивши висновки, можна підвищити шанс зарахування", - розповів Дергачов.

У свою чергу, ректор ДНУ Микола Поляков повідомив, що майбутні студенти мають право подати сім заяв на вступ на бюджетні місця до ВНЗ. Окрім цього він зазначив, що у 2018 році діють також і сертифікати ЗНО за 2016 та 2017 роки. Виключенням є лише сертифікати ЗНО з іноземної мови, адже цього року змінився формат цього екзамену.

Загалом, керівництво ДНУ очікує у цьому році прийняти до себе більше 2000 нових студентів. Електронні кабінети для абітурієнтів відкриються 2 липня. 

Аби полегшити вступ при університеті відкрито спеціальну консультацію, де абітурієнт чи його батьки зможуть вирішити проблемні питання та отримати поради щодо вступної кампанії в цьому році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...