App Store Google Play

Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

22.06.2018 13:40
Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

Незабаром у Дніпрі стартує вступна кампанія, під час якої абітурієнти за підтримки батьків мають визначитися зі своєю власною професією. Втім, представник приймальної комісії Дніпровського національного університету імені Олеся Гочара зазначає, що під час старту прийому документів майбутнім студентам не варто поспішати з подачею заяв та почекати кілька днів, повідомляє Дніпроград.

Секретар приймальної комісії ДНУ Михайло Дергачов аргументує це тим, що студентів зараховують не за принципом "хто встиг перший", а на основі його рейтингових показників. Відповідно до цього, батькам та абітурієнтам варто не поспішати та аналізувати тенденції на "ринку ВНЗ".

"Після кількох днів можна буде побачити хто куди подає найбільше заяв, де залишається більше бюджетних місць тощо. Тобто, проаналізувавши цю інформацію протягом певного часу і зробивши висновки, можна підвищити шанс зарахування", - розповів Дергачов.

У свою чергу, ректор ДНУ Микола Поляков повідомив, що майбутні студенти мають право подати сім заяв на вступ на бюджетні місця до ВНЗ. Окрім цього він зазначив, що у 2018 році діють також і сертифікати ЗНО за 2016 та 2017 роки. Виключенням є лише сертифікати ЗНО з іноземної мови, адже цього року змінився формат цього екзамену.

Загалом, керівництво ДНУ очікує у цьому році прийняти до себе більше 2000 нових студентів. Електронні кабінети для абітурієнтів відкриються 2 липня. 

Аби полегшити вступ при університеті відкрито спеціальну консультацію, де абітурієнт чи його батьки зможуть вирішити проблемні питання та отримати поради щодо вступної кампанії в цьому році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...