App Store Google Play

Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

22.06.2018 13:40
Батьки та абітурієнти мають зберігати спокій та не поспішати з подачею документів, - приймальна комісія ДНУ

Незабаром у Дніпрі стартує вступна кампанія, під час якої абітурієнти за підтримки батьків мають визначитися зі своєю власною професією. Втім, представник приймальної комісії Дніпровського національного університету імені Олеся Гочара зазначає, що під час старту прийому документів майбутнім студентам не варто поспішати з подачею заяв та почекати кілька днів, повідомляє Дніпроград.

Секретар приймальної комісії ДНУ Михайло Дергачов аргументує це тим, що студентів зараховують не за принципом "хто встиг перший", а на основі його рейтингових показників. Відповідно до цього, батькам та абітурієнтам варто не поспішати та аналізувати тенденції на "ринку ВНЗ".

"Після кількох днів можна буде побачити хто куди подає найбільше заяв, де залишається більше бюджетних місць тощо. Тобто, проаналізувавши цю інформацію протягом певного часу і зробивши висновки, можна підвищити шанс зарахування", - розповів Дергачов.

У свою чергу, ректор ДНУ Микола Поляков повідомив, що майбутні студенти мають право подати сім заяв на вступ на бюджетні місця до ВНЗ. Окрім цього він зазначив, що у 2018 році діють також і сертифікати ЗНО за 2016 та 2017 роки. Виключенням є лише сертифікати ЗНО з іноземної мови, адже цього року змінився формат цього екзамену.

Загалом, керівництво ДНУ очікує у цьому році прийняти до себе більше 2000 нових студентів. Електронні кабінети для абітурієнтів відкриються 2 липня. 

Аби полегшити вступ при університеті відкрито спеціальну консультацію, де абітурієнт чи його батьки зможуть вирішити проблемні питання та отримати поради щодо вступної кампанії в цьому році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...