App Store Google Play

В обласній раді спростували закиди щодо причетності теперішніх посадовців до Аульської хлоропереливної станції

21.06.2018 15:20
В обласній раді спростували закиди щодо причетності теперішніх посадовців до Аульської хлоропереливної станції

Так зване розслідування громадської організації "Стоп Корупції" щодо "злочинної схеми" передачі в оренду Аульської хлоропереливної станції за участі теперішнього керівництва Дніпропетровської облради є ніщо інше як інформаційна провокація. Про це сьогодні, 21 червня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" заявив заступник голови обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград. 

Нещодавно представники ГО "Стоп корупції" опублікували відеосюжет, в якому нібито "викрито злочинну схему" передачі в оренду Аульської хлоропереливної станції за участі керівництва Дніпропетровської облради. Втім, якщо розібратися, весь ролик - компіляція чуток і припущень, головне з яких - збіг прізвищ заступника голови облради і одного з орендарів станції.

В свою чергу, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус наголосив, що у сюжеті не наведено жодного факту, а матеріал побудований на маніпуляціях чутками і спрямований на створення штучної істерії.

"Як заступник голови обласної ради маю чітко доповісти, що питання оренди цілісного майнового комплексу "Аульська хлоропереливна станція" вирішувалася фактично в 2011 році. Саме тоді було прийнято рішення Дніпропетровської обласної ради за підписом тодішнього голови облради Євгена Удода, на підставі якого був заключений договір оренди. Також договір корегувався за згодою сторін в 2013 році. Після цього жодних правових підстав, рішень та юридичних фактів, які б дозволяли облраді переглядати це питання оренди майна не було", - розповів Валерій Безус.

Валерій Безус також зазначив, що журналісти та представники громадської організації "Стоп Корупції" до обласної ради ані письмово, ані усно за коментарями, аби підтвердити або спростувати ту чи іншу інформацію, не зверталися.

"Про розслідування, в якому напряму звинувачують посадових осіб обласної ради в "оборудці" з орендою підприємства “Аульська хлоропереливна станція”, ми дізналися постфактум, коли вже вийшов сюжет. Журналісти "СтопКору" не зверталися за коментарями до обласної ради і не надсилали запити, що було б логічним, якби вони мали на меті створити дійсно об'єктивний матеріал", - вважає Безус.

Він також додав, що жодна посадова особа, яка зараз працює в обласній раді, не була долучена в 2011 чи 2013 роках до процесу здачі в оренду майнового комплексу Аульської хлоропереливної станції.

"Ми працюємо в обласній раді з кінця 2015 року і жодного стосунку до вищезазначеного комплексу питань не маємо. Ба більше, юридична експертиза, в тому числі апарату обласної ради, не дає жодних підстав сумніватися у законності цих документів. Згідно із Законом України "Про оренду державного комунального майна" єдина підстава розірвання цього договору - це відповідне рішення суду. Жодного рішення суду чи навіть судових процесів на сьогодні ми не маємо", - пояснив Безус.

Нагадаємо, раніше заступник голови обласної ради заявив, що не має родичей ані в персоналі, ані в акціонерах чи якихось інших пов'язаних людей з АХПС.

Окрім того, керівництво Аульської хлорпереливної станції публічно спростувало усі чутки про “розкрадання та занепад” підприємства.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...