App Store Google Play

В обласній раді спростували закиди щодо причетності теперішніх посадовців до Аульської хлоропереливної станції

21.06.2018 15:20
В обласній раді спростували закиди щодо причетності теперішніх посадовців до Аульської хлоропереливної станції

Так зване розслідування громадської організації "Стоп Корупції" щодо "злочинної схеми" передачі в оренду Аульської хлоропереливної станції за участі теперішнього керівництва Дніпропетровської облради є ніщо інше як інформаційна провокація. Про це сьогодні, 21 червня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" заявив заступник голови обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград. 

Нещодавно представники ГО "Стоп корупції" опублікували відеосюжет, в якому нібито "викрито злочинну схему" передачі в оренду Аульської хлоропереливної станції за участі керівництва Дніпропетровської облради. Втім, якщо розібратися, весь ролик - компіляція чуток і припущень, головне з яких - збіг прізвищ заступника голови облради і одного з орендарів станції.

В свою чергу, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус наголосив, що у сюжеті не наведено жодного факту, а матеріал побудований на маніпуляціях чутками і спрямований на створення штучної істерії.

"Як заступник голови обласної ради маю чітко доповісти, що питання оренди цілісного майнового комплексу "Аульська хлоропереливна станція" вирішувалася фактично в 2011 році. Саме тоді було прийнято рішення Дніпропетровської обласної ради за підписом тодішнього голови облради Євгена Удода, на підставі якого був заключений договір оренди. Також договір корегувався за згодою сторін в 2013 році. Після цього жодних правових підстав, рішень та юридичних фактів, які б дозволяли облраді переглядати це питання оренди майна не було", - розповів Валерій Безус.

Валерій Безус також зазначив, що журналісти та представники громадської організації "Стоп Корупції" до обласної ради ані письмово, ані усно за коментарями, аби підтвердити або спростувати ту чи іншу інформацію, не зверталися.

"Про розслідування, в якому напряму звинувачують посадових осіб обласної ради в "оборудці" з орендою підприємства “Аульська хлоропереливна станція”, ми дізналися постфактум, коли вже вийшов сюжет. Журналісти "СтопКору" не зверталися за коментарями до обласної ради і не надсилали запити, що було б логічним, якби вони мали на меті створити дійсно об'єктивний матеріал", - вважає Безус.

Він також додав, що жодна посадова особа, яка зараз працює в обласній раді, не була долучена в 2011 чи 2013 роках до процесу здачі в оренду майнового комплексу Аульської хлоропереливної станції.

"Ми працюємо в обласній раді з кінця 2015 року і жодного стосунку до вищезазначеного комплексу питань не маємо. Ба більше, юридична експертиза, в тому числі апарату обласної ради, не дає жодних підстав сумніватися у законності цих документів. Згідно із Законом України "Про оренду державного комунального майна" єдина підстава розірвання цього договору - це відповідне рішення суду. Жодного рішення суду чи навіть судових процесів на сьогодні ми не маємо", - пояснив Безус.

Нагадаємо, раніше заступник голови обласної ради заявив, що не має родичей ані в персоналі, ані в акціонерах чи якихось інших пов'язаних людей з АХПС.

Окрім того, керівництво Аульської хлорпереливної станції публічно спростувало усі чутки про “розкрадання та занепад” підприємства.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...