App Store Google Play

У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

21.06.2018 13:40
У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі стартував новий освітній проект «Primaries. Школа молодого політика». Про це повідомляє Дніпроград з місця події – аудиторії НТУ «Дніпровська політехніка».

Протягом трьох днів (з 21 по 23 червня) для більш ніж 80 відібраних учасників школи відомі політики, блогери та політологи читатимуть лекції і поділяться власним досвідом. Тематика занять різноманітна: іміджелогія, вибори і виборча кампанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато іншого. Учасники проекту отримають нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, оволодіють ораторським мистецтвом, навчаться орієнтуватись у сучасних політичних процесах і працювати в командах, а також розвиватимуть свої лідерські якості.

Проректор політехнік Олександр Азюковський зазначив, що у наш час Україні кинуто виклик і тому виникають певні напруженості, в тому числі, соціальні. Тому він закликав майбутніх політиків перетворити цю напругу в позитивну енергію та створити щось корисне для нашої держави.

Першим спікером виступив директор молодіжного центру «Освіторіум» Сергій Кривогуз.

Він розпочав інтерактивне заняття з аудиторією – знайомство проходило з м’ячем та трьома питаннями до слухачів: хто ви, що любите на обід і чому ви тут.

Далі лектор розпочав розглядати поведінку політиків на історичних прикладах та розбирати і аналізувати дані ситуації з аудиторією.

«Моя голуба мрія - це зробити Дніпропетровщину областю, до якої прислухатиметься уся Україна, яка впливатиме на політичні процеси та рух держави в цілому. Цей проект - тільки початок, коли ми формуємо нове покоління молодих людей, свідомих, політично освічених та зацікавлених у розбудові сильної України!» - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Організаторами проекту є Дніпропетровська обласна рада та Молодіжний центр «Освіторіум».

Нагадаємо, що до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...