App Store Google Play

У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

21.06.2018 13:40
У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі стартував новий освітній проект «Primaries. Школа молодого політика». Про це повідомляє Дніпроград з місця події – аудиторії НТУ «Дніпровська політехніка».

Протягом трьох днів (з 21 по 23 червня) для більш ніж 80 відібраних учасників школи відомі політики, блогери та політологи читатимуть лекції і поділяться власним досвідом. Тематика занять різноманітна: іміджелогія, вибори і виборча кампанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато іншого. Учасники проекту отримають нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, оволодіють ораторським мистецтвом, навчаться орієнтуватись у сучасних політичних процесах і працювати в командах, а також розвиватимуть свої лідерські якості.

Проректор політехнік Олександр Азюковський зазначив, що у наш час Україні кинуто виклик і тому виникають певні напруженості, в тому числі, соціальні. Тому він закликав майбутніх політиків перетворити цю напругу в позитивну енергію та створити щось корисне для нашої держави.

Першим спікером виступив директор молодіжного центру «Освіторіум» Сергій Кривогуз.

Він розпочав інтерактивне заняття з аудиторією – знайомство проходило з м’ячем та трьома питаннями до слухачів: хто ви, що любите на обід і чому ви тут.

Далі лектор розпочав розглядати поведінку політиків на історичних прикладах та розбирати і аналізувати дані ситуації з аудиторією.

«Моя голуба мрія - це зробити Дніпропетровщину областю, до якої прислухатиметься уся Україна, яка впливатиме на політичні процеси та рух держави в цілому. Цей проект - тільки початок, коли ми формуємо нове покоління молодих людей, свідомих, політично освічених та зацікавлених у розбудові сильної України!» - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Організаторами проекту є Дніпропетровська обласна рада та Молодіжний центр «Освіторіум».

Нагадаємо, що до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...