App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

21.06.2018 12:40
Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

Мешканцям Дніпра необхідно укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з комунальними підприємствами «Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2». Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова, передає Дніпроград.

«Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2» з 1 червня визначені тимчасовими виконавцями послуги з вивезення побутових відходів на території міста. Ірина Козлова такж розповіла, що ці підприємства відповідають не лише за транспортування відходів, а й за прибирання території поруч із сміттєвими баками.

Також в міськраді переконані, що ситуація із вивезенням сміття у місті значно покращилась. Хоча мешканці Дніпра думають інкашке, наприклад місцеві мешканці масово скаржаться, що міська влада після "сміттєвої війни" встановила нові контейнери, а от вивозити відходи з їхнього району просто забула.

"Сміття у місті вивозять 22 спецмашини. Крім цього, вже закупили 15 сміттєвозів, які незабаром вийдуть на маршрути. А ще місто придбало 6 тисяч сміттєвих контейнерів і 2 спецавтівки для їхнього миття", - розповіла Ірина Козлова.

Проте вже в серпні пройде конкурс серед перевізників на вивезення твердих побутових відходів в Дніпрі. До проведення конкурсу з визначення перевізника тариф на транспортування сміття залишається незмінним – 9.36 грн за одну особу (для мешканців багатоповерхівок) та 11.24 грн (для приватного сектору). Після проведення конкурсу буде інша ціна.

Але чи має сенс укладати договори з обслуговуючою компанією до того моменту, коли стане ясно хто буде возити сміття в Дніпрі і за якою ціною - Ірина Козлова не пояснила.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...