App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

21.06.2018 12:40
Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

Мешканцям Дніпра необхідно укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з комунальними підприємствами «Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2». Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова, передає Дніпроград.

«Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2» з 1 червня визначені тимчасовими виконавцями послуги з вивезення побутових відходів на території міста. Ірина Козлова такж розповіла, що ці підприємства відповідають не лише за транспортування відходів, а й за прибирання території поруч із сміттєвими баками.

Також в міськраді переконані, що ситуація із вивезенням сміття у місті значно покращилась. Хоча мешканці Дніпра думають інкашке, наприклад місцеві мешканці масово скаржаться, що міська влада після "сміттєвої війни" встановила нові контейнери, а от вивозити відходи з їхнього району просто забула.

"Сміття у місті вивозять 22 спецмашини. Крім цього, вже закупили 15 сміттєвозів, які незабаром вийдуть на маршрути. А ще місто придбало 6 тисяч сміттєвих контейнерів і 2 спецавтівки для їхнього миття", - розповіла Ірина Козлова.

Проте вже в серпні пройде конкурс серед перевізників на вивезення твердих побутових відходів в Дніпрі. До проведення конкурсу з визначення перевізника тариф на транспортування сміття залишається незмінним – 9.36 грн за одну особу (для мешканців багатоповерхівок) та 11.24 грн (для приватного сектору). Після проведення конкурсу буде інша ціна.

Але чи має сенс укладати договори з обслуговуючою компанією до того моменту, коли стане ясно хто буде возити сміття в Дніпрі і за якою ціною - Ірина Козлова не пояснила.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...