App Store Google Play

Батьки учнів школи №10 обурені реакцією Філатова на їхній мітинг

21.06.2018 15:40
Батьки учнів школи №10 обурені реакцією Філатова на їхній мітинг

Батьки школярів СЗШ №10 звернулись до міського голови Бориса Філатова з підтвердженням, що серед мітингарів були саме вони і обурилися реакцією городничого, який, у своїй звичній манері, назвав їх «мудаками», не вийшов до мітингуючих, а також без розбору почав банити у соцмережі тих таки батьків.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook мати школяра Наталя Кизенко, інформує Дніпроград.

«Шановний Борис Альбертович! Ви намагалися переконати вашу публіку, що на мітинг прийшло всього 7 батьків, а решта присутніх - мудаки. Тим самим спровокували флешмоб #янемудак від батьків, які були присутні на мітингу. Ви відправили мене в бан, а після бану відписалися, щоб ми приходили. І ми прийдемо! Ініціативною групою, в кількості не менше 14 осіб на жаль, тому що всім бажаючим просто не вистачило місця записатися в бланку», - повідомила Наталя Кизенко.

Вона також наголосила, що звинувачення Філатова у тому, що мітингували люди, які не мають стосунку до школи – безпідставні. І саме ці звинувачення роблять батьків сильнішими і згуртованішими.

«Ми також - ваш електорат. Ми не маємо нічого проти ваших специфічних висловів, навіть дуже їх підтримуємо - якщо вони просто реально описують ситуацію, а не спотворюють її, як сталося сьогодні. Ми - не мудаки, ми - батьків своїх дітей, які навчаються в школі №10», - додала Наталя Кизенко.

Зазначимо, що батьки звертаються до мера ввічливо та культурно, а він відповідає різко, з образами і шантажуючи власною бездіяльністю.

Нагадаємо, що народний депутат України Андрій Денисенко направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...