App Store Google Play

В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

20.06.2018 19:30
В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

В селі Широка Дача вперше за десятки років відновлюють ставок. Підрядники вже повністю очистили дно водойми – майже дев’ять гектарів. Нині проводять благоустрій прилеглої території. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення екології на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Щороку в області ми реалізуємо понад 20 екопроектів. Розчищаємо та зариблюємо річки і ставки, ліквідуємо підтоплення. Ми хочемо, щоб були оновлені всі водойми, за які довгі роки ніхто не брався», – розповів Валентин Резніченко. 

Ставок села Широка Дача Карпівської об’єднаної громади не розчищали ніколи.

«Через довготривале замулення нашого ставка, значно піднявся рівень ґрунтових вод, домівки місцевих мешканців постійно підтоплювались», – сказав голова Карпівської ОТГ Степан Олійников.

Восени 2017 року ДніпроОДА стала до розчистки водойми. Нині повністю оновили дно – майже дев’ять гектарів, вивезли 190 тис. кубічних метрів мулу. Глибина води тепер – близько двох з половиною метрів.

Підрядники уклали дренаж протяжністю 367 метрів та зміцнили укоси – це вбереже селян від підтоплень. Відновили дамбу і збудували аварійне переливне спорудження.

 «Ставок був занедбаний – самі очерет та мул, дуже мало води», – згадує місцева мешканка  Людмила Головач. – Зараз все налагоджується, сподіваємось облаштують гарне місце для відпочинку».

Зараз підрядники проводять благоустрій території. Пізніше висадять дерева та встановлять сонцезахисні споруди.  Завершити роботи планують вже цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...