App Store Google Play

Сучасна та комфортна: триває реконструкція Магдалинівської школи

20.06.2018 15:20
Сучасна та комфортна: триває реконструкція Магдалинівської школи

Яскрава, сучасна та енергоефективна. Магдалинівську опорну школу оновлюють вперше за кілька десятиліть. Вона перетворюється на освітній заклад європейського зразка. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення комфортних умов для навчання дітей Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. У Магдалинівці стартувала масштабна реконструкція опорної школи. За сорок років існування закладу, він вперше побачив капітальний ремонт», – зазначив Валентин Резніченко.

В одному крилі будівлі вже замінили підлогу, електромережу та систему опалення. Стіни обшивають гіпсокартоном. Ремонтники розпочали малярні роботи. Ззовні – термомодернізують фасад. У другому крилі школи – демонтаж. На часі – установка опалення та прокладення електрики.

«Раніше в школі було холодно, особливо взимку. Чекаємо від відремонтованої школи тепла й сучасних умов навчання», - розповіла директор Магдалинівської школи Тетяна Полякова.

У навчальному закладі будуть нові парти, дошки, також там облаштують ресурсну кімнату для інклюзивної освіти та лінгафонний кабінет для вивчення іноземних мов.

«З нетерпінням чекаю, коли зможемо з дітьми використовувати сучасні засоби навчання. Вчителям буде зручно, а дітям цікаво», – поділилась вчителька англійської мови Магдалинівської школи Тетяна Оганіна.

Поряд зі школою підрядники зведуть сучасний стадіон. Там буде футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту, бігові доріжки з гумовим покриттям, сектор для стрибків.

«Я займаюся футболом. Граю за команду на різних змаганнях. Матчі першості – в місті, там штучне зручне поле. Хочеться й тренуватися на такому», – розповів 4-класник Артем Себітов.

В Магдалинівській опорній школі навчаються 700 дітей.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2018 року в Україні запроваджується новий освітній проект – «Нова українська школа». За цією програмою навчатимуться учні перших класів. Що зміниться для них, їхніх учителів та батьків, розповіли у середній загальноосвітній школі № 143.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...