App Store Google Play

Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

20.06.2018 17:00
Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

Народний депутат України Андрій Денисенко направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10. Відповідну інформацію політик опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Андрій Денисенко зазначив, що напередодні сьогоднішньої сесії Дніпровської міської ради її керівництво вкотре не допустило громаду міста до депутатів. А у відповідь на заклики мітингарів, які відстоювали права дітей, міський голова навіть не злякався назвати їх “мудаками”.

“Переконаний, спільними зусиллями ми зможемо зупинити незаконне відчуження території школи, на якій збираються звести багатоповерхівку. У зв‘язку з захопленням шахрайським шляхом території ЗСШ №10, яке відбулося при сприянні міської влади, з метою припинити це правопорушення, саме під час проведення акції я звернувся до обласної прокуратури. Переконаний, Філатов змушений буде дати задки. Ми змусимо його рахуватися з думкою людей та законом", - написав народний депутат.

Окрім цього, Андрій Денисенко наголосив на тому, що міська влада має пам’ятати, що вони не зможуть безкарно рейдерити шкільну територію та обкрадати маленьких дніпрян.

У своєму звернені до прокурора області Денисенко вимагає від правоохоронців провести перевірку законності передачі частини території школи в розпорядження приватної компанії та у разі виявлення порушення відкрити провадження за даним фактом.

Нагадаємо, що війна за територію школи №10 між батьками учнів та недоброчесними особами ведеться вже не перший рік. Втім, не зважаючи на суспільний резонанс, нещодавно на шкільне подвір’я прибула важка техніка, яка почала підготовку до будівництва багатоповерхівки усього в декількох метрах від будівлі навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...