App Store Google Play

Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

20.06.2018 17:00
Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

Народний депутат України Андрій Денисенко направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10. Відповідну інформацію політик опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Андрій Денисенко зазначив, що напередодні сьогоднішньої сесії Дніпровської міської ради її керівництво вкотре не допустило громаду міста до депутатів. А у відповідь на заклики мітингарів, які відстоювали права дітей, міський голова навіть не злякався назвати їх “мудаками”.

“Переконаний, спільними зусиллями ми зможемо зупинити незаконне відчуження території школи, на якій збираються звести багатоповерхівку. У зв‘язку з захопленням шахрайським шляхом території ЗСШ №10, яке відбулося при сприянні міської влади, з метою припинити це правопорушення, саме під час проведення акції я звернувся до обласної прокуратури. Переконаний, Філатов змушений буде дати задки. Ми змусимо його рахуватися з думкою людей та законом", - написав народний депутат.

Окрім цього, Андрій Денисенко наголосив на тому, що міська влада має пам’ятати, що вони не зможуть безкарно рейдерити шкільну територію та обкрадати маленьких дніпрян.

У своєму звернені до прокурора області Денисенко вимагає від правоохоронців провести перевірку законності передачі частини території школи в розпорядження приватної компанії та у разі виявлення порушення відкрити провадження за даним фактом.

Нагадаємо, що війна за територію школи №10 між батьками учнів та недоброчесними особами ведеться вже не перший рік. Втім, не зважаючи на суспільний резонанс, нещодавно на шкільне подвір’я прибула важка техніка, яка почала підготовку до будівництва багатоповерхівки усього в декількох метрах від будівлі навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...