App Store Google Play

Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

20.06.2018 16:40
Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

Влітку, у період відпусток, крадії пожвавлюються і починають обносити помешкання, залишені без нагляду. Про те, як вберегтися від квартирних крадіжок, сьогодні, 20 червня, дніпрянам розповів командир роти охорони об’єктів і публічної безпеки управління поліції охорони Дніпропетровської області Дмитро Беліченко, передає Дніпроград.

За статистикою за п’ять місяців 2018-го року було скоєно 571 пограбування квартир на Дніпропетровщині, у минулому році за аналогічний період – 379 випадків. Найчастіше подібні інциденти по області відбуваються у містах Дніпро та Кривий Ріг. У Дніпрі найбільша кількість крадіжок у Шевченківському та Чечелівському районах. Дмитро Беліченко наголосив, що зазначені дані – це тільки зареєстровані випадки, насправді їх набагато більше.

За його словами, зазвичай помешканням, які підпадають під крадіжку, не приділяли гідної уваги стосовно безпеки: «Раніше була відомою така фраза – «людина, яка має охорону, платить за охорону, людина, яка її не має, платить за відсутність».

Проте способи забезпечити свою домівку від квартирних крадіїв існують. Як зазначає Дмитро Беліченко, найголовніше у домівці стосовно безпеки – двері. Одним з важливих факторів є як вони відкриваються – назовні чи всередину. При виборі дверей краще обирати ті, які відкриваються назовні, оскільки в протилежному випадку існує метод «видавлювання» їх всередину за допомогою домкрату, яким квартирні крадії часто користуються. Вікна, особливо металопластикові, також легко піддаються відкриттю зовні. Щоб уникнути проникнення у помешкання через вікна, фахівець радить встановлювати решітки.

Також дуже ефективним способом охорони домівки є встановлення сигналізації. За словами Дмитра Баліченка, у помешканнях, де передбачений такий тип охорони, відбувалися лише спроби крадіжок. Представники поліції охорони запобігали виникненню інцидентів за рахунок сигналізації.

Зазвичай крадуть цінні папери, гроші та дрібні предмети. У випадку виявлення крадія у своєму помешканні, фахівець радить привернути до себе увагу сусідів (закричати), покинути приміщення, оскільки зловмисник може бути озброєним, та негайно викликати «102».

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі сталася через крадіжку металевих елементів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...