App Store Google Play

Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

20.06.2018 16:40
Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

Влітку, у період відпусток, крадії пожвавлюються і починають обносити помешкання, залишені без нагляду. Про те, як вберегтися від квартирних крадіжок, сьогодні, 20 червня, дніпрянам розповів командир роти охорони об’єктів і публічної безпеки управління поліції охорони Дніпропетровської області Дмитро Беліченко, передає Дніпроград.

За статистикою за п’ять місяців 2018-го року було скоєно 571 пограбування квартир на Дніпропетровщині, у минулому році за аналогічний період – 379 випадків. Найчастіше подібні інциденти по області відбуваються у містах Дніпро та Кривий Ріг. У Дніпрі найбільша кількість крадіжок у Шевченківському та Чечелівському районах. Дмитро Беліченко наголосив, що зазначені дані – це тільки зареєстровані випадки, насправді їх набагато більше.

За його словами, зазвичай помешканням, які підпадають під крадіжку, не приділяли гідної уваги стосовно безпеки: «Раніше була відомою така фраза – «людина, яка має охорону, платить за охорону, людина, яка її не має, платить за відсутність».

Проте способи забезпечити свою домівку від квартирних крадіїв існують. Як зазначає Дмитро Беліченко, найголовніше у домівці стосовно безпеки – двері. Одним з важливих факторів є як вони відкриваються – назовні чи всередину. При виборі дверей краще обирати ті, які відкриваються назовні, оскільки в протилежному випадку існує метод «видавлювання» їх всередину за допомогою домкрату, яким квартирні крадії часто користуються. Вікна, особливо металопластикові, також легко піддаються відкриттю зовні. Щоб уникнути проникнення у помешкання через вікна, фахівець радить встановлювати решітки.

Також дуже ефективним способом охорони домівки є встановлення сигналізації. За словами Дмитра Баліченка, у помешканнях, де передбачений такий тип охорони, відбувалися лише спроби крадіжок. Представники поліції охорони запобігали виникненню інцидентів за рахунок сигналізації.

Зазвичай крадуть цінні папери, гроші та дрібні предмети. У випадку виявлення крадія у своєму помешканні, фахівець радить привернути до себе увагу сусідів (закричати), покинути приміщення, оскільки зловмисник може бути озброєним, та негайно викликати «102».

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі сталася через крадіжку металевих елементів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...