App Store Google Play

Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

19.06.2018 15:40
Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

4 липня у Дніпрі відбудеться захід «Професія майбутнього сьогодні», де абітурієнтам розкажуть про актуальні професії у найближчому майбутньому, куди поступати цього року і як отримати гідну освіту, яка цінується у всьому світі. Про це сьогодні, 19 червня, розповіли організатори заходу та представники кафедр ДНУ, передає Дніпроград.

«Ми розповімо про існуючі професії і про ті, які будуть актуальні у найближчому майбутньому. Розкажемо про програму підтримки студентів від Дніпровського космічного кластера – це спеціальні стипендії для ініціативних студентів. Також повідаємо, як поступити на необхідну кафедру і про те, що зараз відбувається у космічній галузі», - зазначив представник Дніпровського космічного кластеру та організатор заходу Максим Ткаченко.

Завідувач кафедри «Двигунобудування» ДНУ Юрій Митіков зауважив, що зараз у галузі ракетної техніки йде революція, багато простих рішень спростовується і галузі необхідна молодь. Він розповів, що їх кафедра, яка створена у 52-му році, має гарний досвід. За цей час накопичені гарні теоретичний, методичний та інші види капіталу.

Завідувач кафедри «Систем автоматизованого управління» ДНУ Анатолій Калабухов зазначив, що вони готують за спеціальністю авіоніка. Проте він наголосив, що зараз це поняття інтерпретоване і стосується не тільки авіаційної техніки, а й ракетно-космічної:

«Наша особливість у тому, що ми готуємо за спеціальностями, які пов’язані з космосом та ракетоносіями. Останнім часом технології пішли далеко у космос і спеціалісти цих галузей затребувані у всьому світі».

До заходу будуть залучені гідні спікери, лекція буде мати насичену та цікаву програму. Захід відбудеться о 18:00 у Парку ракет.

Нагадаємо, що у Дніпрі фахівці підписали рішення про створення космічного кластеру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...