App Store Google Play

Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

19.06.2018 15:40
Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

4 липня у Дніпрі відбудеться захід «Професія майбутнього сьогодні», де абітурієнтам розкажуть про актуальні професії у найближчому майбутньому, куди поступати цього року і як отримати гідну освіту, яка цінується у всьому світі. Про це сьогодні, 19 червня, розповіли організатори заходу та представники кафедр ДНУ, передає Дніпроград.

«Ми розповімо про існуючі професії і про ті, які будуть актуальні у найближчому майбутньому. Розкажемо про програму підтримки студентів від Дніпровського космічного кластера – це спеціальні стипендії для ініціативних студентів. Також повідаємо, як поступити на необхідну кафедру і про те, що зараз відбувається у космічній галузі», - зазначив представник Дніпровського космічного кластеру та організатор заходу Максим Ткаченко.

Завідувач кафедри «Двигунобудування» ДНУ Юрій Митіков зауважив, що зараз у галузі ракетної техніки йде революція, багато простих рішень спростовується і галузі необхідна молодь. Він розповів, що їх кафедра, яка створена у 52-му році, має гарний досвід. За цей час накопичені гарні теоретичний, методичний та інші види капіталу.

Завідувач кафедри «Систем автоматизованого управління» ДНУ Анатолій Калабухов зазначив, що вони готують за спеціальністю авіоніка. Проте він наголосив, що зараз це поняття інтерпретоване і стосується не тільки авіаційної техніки, а й ракетно-космічної:

«Наша особливість у тому, що ми готуємо за спеціальностями, які пов’язані з космосом та ракетоносіями. Останнім часом технології пішли далеко у космос і спеціалісти цих галузей затребувані у всьому світі».

До заходу будуть залучені гідні спікери, лекція буде мати насичену та цікаву програму. Захід відбудеться о 18:00 у Парку ракет.

Нагадаємо, що у Дніпрі фахівці підписали рішення про створення космічного кластеру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...