App Store Google Play

Компанія чоловіка Валентини Гінзбург - монополіст на ринку ритуальних послуг у Дніпрі

19.06.2018 10:20
Компанія чоловіка Валентини Гінзбург - монополіст на ринку ритуальних послуг у Дніпрі

Проблема знаходження ритуальних підприємств у моргах чи поруч з ними в Україні існує давно. Такі служби мають суттєві переваги перед конкурентами, оскільки біля них висока концентрація близьких померлих, а ритуальні послуги не можуть вільно рекламуватись. Одна із таких компаній належить чоловіку сумно відомої у Дніпропетровській області Валентини Гінзбург. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Знаходячись в одному приміщення, співробітники моргів мають поширену практику рекомендувати послуги саме тієї ритуальної компанії, яка орендує в них приміщення. Існують випадки, коли працівники комунальних закладів, до яких надходять померлі, погрожують родичам померлих невчасною видачею тіла або іншими перепонами, якщо ті відмовляться від рекомендованої фірми.

У Дніпрі єдиною фірмою, яка орендує приміщення для надання ритуальних послуг у комунального закладу «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» є ТОВ «ГРП АСМУ». Засновником «ГРП АСМУ» є ПП «КОП і Н», власником якого є Тимур Войченко – син керівника того самого «Дніпропетровського обласного бюро СМЕ» Валерія Войченко, який одружений з одіозною Валентиною Гінзбург, яка у свій час очолювала департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА за часів, коли останньою керував Олександр Вілкул. Пізніше одіозний депутат лобіював призначення сумнозвісної лікарки на посаду ректора медакадемії у Дніпрі.

Прокуратура відкривала справу про наявність конфлікту інтересів у директора «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» Войченка, що могло призвести до розтрати бюджетних коштів. Слідство встановило, що впродовж 2013-2016 років ТОВ «ГРП АСМУ» було переможцем конкурсних торгів щодо надання послуг з транспортування померлих громадян у м. Дніпро до ОКЗ «Бюро СМЕ».

Дніпропетровське «ГРП АСМУ» має дочірні підприємства по Україні, зокрема в Київській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Херсонській, Чернігівській, Івано-Франківській, Закарпатській областях. Як повідомляли місцеві ЗМІ, дочірні підприємства фірми теж розміщуються у приміщеннях комунальних бюро судмедекспертизи і надають там платні послуги. Зокрема у Франківську скаржились на  директора дочірнього підприємства «ГРП АСМУ» щодо нав’язування платних постмортальних послуг (санітарна обробка тіла, накладання формалінової маски, косметичні послуги тощо).

Валентина Гінзбург відома впровадженням на Дніпропетровщині, як у пілотному регіоні, так звану «медичну реформу» Януковича, внаслідок якої сотні тисяч людей втратили можливість отримати кваліфіковану допомогу, дитяча смертність збільшилася в рази, а кількадесят приміщень колишніх лікарень та амбулаторій перекочували до приватної власності, або ж були подаровані московському патріархату.

Нагадаємо, у березні 2014-го року проти Гінзбург розпочали кримінальне провадження за статтею «зловживання владою», однак уже у лютому 2015-го року кримінальне провадження було закрите.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...