App Store Google Play

Компанія чоловіка Валентини Гінзбург - монополіст на ринку ритуальних послуг у Дніпрі

19.06.2018 10:20
Компанія чоловіка Валентини Гінзбург - монополіст на ринку ритуальних послуг у Дніпрі

Проблема знаходження ритуальних підприємств у моргах чи поруч з ними в Україні існує давно. Такі служби мають суттєві переваги перед конкурентами, оскільки біля них висока концентрація близьких померлих, а ритуальні послуги не можуть вільно рекламуватись. Одна із таких компаній належить чоловіку сумно відомої у Дніпропетровській області Валентини Гінзбург. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Знаходячись в одному приміщення, співробітники моргів мають поширену практику рекомендувати послуги саме тієї ритуальної компанії, яка орендує в них приміщення. Існують випадки, коли працівники комунальних закладів, до яких надходять померлі, погрожують родичам померлих невчасною видачею тіла або іншими перепонами, якщо ті відмовляться від рекомендованої фірми.

У Дніпрі єдиною фірмою, яка орендує приміщення для надання ритуальних послуг у комунального закладу «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» є ТОВ «ГРП АСМУ». Засновником «ГРП АСМУ» є ПП «КОП і Н», власником якого є Тимур Войченко – син керівника того самого «Дніпропетровського обласного бюро СМЕ» Валерія Войченко, який одружений з одіозною Валентиною Гінзбург, яка у свій час очолювала департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА за часів, коли останньою керував Олександр Вілкул. Пізніше одіозний депутат лобіював призначення сумнозвісної лікарки на посаду ректора медакадемії у Дніпрі.

Прокуратура відкривала справу про наявність конфлікту інтересів у директора «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» Войченка, що могло призвести до розтрати бюджетних коштів. Слідство встановило, що впродовж 2013-2016 років ТОВ «ГРП АСМУ» було переможцем конкурсних торгів щодо надання послуг з транспортування померлих громадян у м. Дніпро до ОКЗ «Бюро СМЕ».

Дніпропетровське «ГРП АСМУ» має дочірні підприємства по Україні, зокрема в Київській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Херсонській, Чернігівській, Івано-Франківській, Закарпатській областях. Як повідомляли місцеві ЗМІ, дочірні підприємства фірми теж розміщуються у приміщеннях комунальних бюро судмедекспертизи і надають там платні послуги. Зокрема у Франківську скаржились на  директора дочірнього підприємства «ГРП АСМУ» щодо нав’язування платних постмортальних послуг (санітарна обробка тіла, накладання формалінової маски, косметичні послуги тощо).

Валентина Гінзбург відома впровадженням на Дніпропетровщині, як у пілотному регіоні, так звану «медичну реформу» Януковича, внаслідок якої сотні тисяч людей втратили можливість отримати кваліфіковану допомогу, дитяча смертність збільшилася в рази, а кількадесят приміщень колишніх лікарень та амбулаторій перекочували до приватної власності, або ж були подаровані московському патріархату.

Нагадаємо, у березні 2014-го року проти Гінзбург розпочали кримінальне провадження за статтею «зловживання владою», однак уже у лютому 2015-го року кримінальне провадження було закрите.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...