App Store Google Play

У Дніпрі у середу відбудеться чергова сесія міськради: за що голосуватимуть депутати

18.06.2018 19:30
У Дніпрі у середу відбудеться чергова сесія міськради: за що голосуватимуть депутати

Створення чергового комунального підприємства, скасування ProZorro, розширення штату чиновників, ліквідація дитсадків. Цієї середи, 20 червня, пройде 34-та чергова сесія Дніпровського міської ради, передає Дніпроград.

Під час сесії депутати розглядатимуть внесення змін до міських програм, зокрема «Програми розвитку транспортного комплексу на 2017-2022 роки» (на її реалізацію виділяють ще 10 млн грн) та «Міську програму муніципального розвитку Дніпра на 2017-2021 роки» (загальна сума програми виросте майже вдвічі - з 350 млн грн до 652 млн грн).

Вкотре депутати розглядатимуть проект рішення, згідно з яким депутатам пропонується анулювати чинність Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг. По суті ДМР планує відмовитися від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель.

Нагадаємо, під час минулої сесії міський голова Борис Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro, а коли це не вийшло, вніс пропозицію знизити до 3000 грн і закувлі без тендеру з депутатських фондів.

Також міські обранці збираються розширити штат чиновників. Якщо раніше їх було 1259, то тепер буде 1292. Зазначимо, що це одна з найбільших цифр в Україні щодо працівників міської ради. 

Окрім того, на 10 працівників більше стане в "Інспекції з питань праці та зайнятості населення", які влаштовують незаконні рейди по приватним підприємствам Дніпра. 

Депутати мають прийняти рішення щодо ліквідації дитячого садка №141, окрім того приєднати садочок №115 до НВК №144 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій - дитячий садок».

В Дніпрі з'явиться чергове комунальне підприємство «Авіаційний спортивно-технічний клуб». Його головні завдання - організація спортивних змагань, дозвілля і відпочинку громадян, розвиток авіаційних видів спорту.

Також  у порядку денному низка фінансово-бюджетних, земельних та комунальних питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...