App Store Google Play

У Дніпрі батьки учнів виходять на мітинг проти незаконного будівництва на території школи

18.06.2018 14:40
У Дніпрі батьки учнів виходять на мітинг проти незаконного будівництва на території школи

Цієї середи, 20 червня, о 10:00 дніпряни вийдуть на мітинг під стіни Дніпровської міської ради, аби оголосити протест проти незаконної забудови шкільної території. Про це сьогодні, 18 червня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли батьки учнів школи №10, передає Дніпроград.

За словами батьків, частину території школи №10 було відчужено та приватизовано, тепер там відбувається будівництво багатоповерхового житлового комплексу. 

"На початку травня ми прийшли до школи і побачили, що на території школи вирубили майже всі дерева. З'ясувалося, що дерева були спиляні задля старту будівництва. А частина території школи вже навчальному закладу не належить, а була віддана у оренду, потім у правовласність ТОВ "Промпоставка-а". Це при тому, що наша школа і так не має території, яка необхідна згідно Законодавству України. За нормами будівництва, школа нашого типу мала б містити територію не менше ніж два гектари, раніше була - 1,4 гектари. Тепер коли шматок ділянки відчужено - й гектару немає", - розповів батько учня КЗО СЗШ № 10 ДМР Борис Пилипенко.

Окрім того, Пилипенко зазначає, що відстань від школи до найближчої будівлі має бути не менше 20 метрів, а нову будівлю збираються спорудити у трьох метрах від навчального закладу.

"Та й жодні батьки не погодяться з тим, аби їх діти вчилися на будівництві. Дніпровська міська рада проблеми у будівництві не бачить, тому заявляє, що все відбувається законно. І саме міська рада на сесії приймала рішення про відведення цієї ділянки школи у власність підприємства. Тому на мітингу ми вимагатимемо, аби це рішення скасували, а територію повернули у власність закладу, де навчаються діти. А далі ми будемо контролювати, аби ця ділянка ефективно використовувалася школою", - зазначив Пилипенко. 

Мати учня КЗО СЗШ № 10 Надія Бердо зазначає, їхня школа розбудовує інклюзивну освіту  для дітей з особливими здібностями. І куточок для розвитку таких дітей на території школи не буде зайвим.

"В нашій школі навчаються дітки з інклюзивними потребами. Ми маємо дві медіатеки, де діти можуть відпочити, поспілкуватися з друзями, почитати книги або просто посидіти в інтернеті. Замість того, аби віддавати територію школи під забудову, можна було б там спорудити інклюзивний дитячий майданчик", - вважає Надія Бердо.

Батьки учнів закликають усіх небайдужих підтримати їх та завітати на мітинг 20 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...