App Store Google Play

У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

17.06.2018 12:00
У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

Вчора, 16 червня, у Дніпрі слухачі Університету третього віку на Фестивальному причалі встановили рекорд України серед масштабних флешмобів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Університет третього віку - це інноваційний проект, який реалізує один з найважливіших принципів навчання - навчання протягом усього життя. Його слухачі - пенсіонери, які, всупереч громадській думці, не хочуть сидіти вдома.

Флешмоб «Танцюючий місто» був спрямований на популяризацію заходів Університету третього віку та активного способу життя серед пенсіонерів міста.

Флешмоб виконувався у супроводі пісні «Доброго ранку, Україно!», автором тексту і музики якої є Віталій Кириченко. Автор оригінальної версії пісні погодився на переробку тексту і використання своєї мелодії для соціального проекту. Переробкою зайнявся Владислав Пісоцький. Відома пісня набула трохи інше значення – оспівала переваги шанобливого віку.

Тривалість флешмобу склала 3 хвилини 30 секунд. У фіналі флешмобу учасники утворили напис "Дніпро". Режисер-постановник Вікторія Голуб відзначає, що руху і ритм флешмобу підібрані з урахуванням вікового рівня фізичних можливостей учасників проекту.

А директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Подлубний зазначив: "Ми показали всій Україні, що люди поважного віку можуть, хочуть і будуть брати участь в житті країни".

Представник Книги рекордів України зафіксувала новий рекорд, підтвердивши, що ніде в країні подібних флешмобів не було.

Нагадаємо, що у Дніпрі знову встановили рекорд України з хайлайну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...