App Store Google Play

У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

17.06.2018 12:00
У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

Вчора, 16 червня, у Дніпрі слухачі Університету третього віку на Фестивальному причалі встановили рекорд України серед масштабних флешмобів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Університет третього віку - це інноваційний проект, який реалізує один з найважливіших принципів навчання - навчання протягом усього життя. Його слухачі - пенсіонери, які, всупереч громадській думці, не хочуть сидіти вдома.

Флешмоб «Танцюючий місто» був спрямований на популяризацію заходів Університету третього віку та активного способу життя серед пенсіонерів міста.

Флешмоб виконувався у супроводі пісні «Доброго ранку, Україно!», автором тексту і музики якої є Віталій Кириченко. Автор оригінальної версії пісні погодився на переробку тексту і використання своєї мелодії для соціального проекту. Переробкою зайнявся Владислав Пісоцький. Відома пісня набула трохи інше значення – оспівала переваги шанобливого віку.

Тривалість флешмобу склала 3 хвилини 30 секунд. У фіналі флешмобу учасники утворили напис "Дніпро". Режисер-постановник Вікторія Голуб відзначає, що руху і ритм флешмобу підібрані з урахуванням вікового рівня фізичних можливостей учасників проекту.

А директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Подлубний зазначив: "Ми показали всій Україні, що люди поважного віку можуть, хочуть і будуть брати участь в житті країни".

Представник Книги рекордів України зафіксувала новий рекорд, підтвердивши, що ніде в країні подібних флешмобів не було.

Нагадаємо, що у Дніпрі знову встановили рекорд України з хайлайну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...