App Store Google Play

Відомий інвестор закликав дніпрян створювати власний бізнес

16.06.2018 16:30
Відомий інвестор закликав дніпрян створювати власний бізнес

Засновник венчурного інвестиційного фонду дніпрянин Дмитро Томчук закликав громадян України, зокрема жителів Дніпра, до підприємницької діяльності, адже в нашій країні найкращі податкові умови для цього.

Про це та про багато іншого йшлося на панелі про інновації “Україна: ранок чи ринок” під час фестивалю блогерів, повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події - Музею українського живопису.

“У нас є ідеальна можливість - приватне підприємництво. Тому що ніде в світі немає такого податку, який має приватний підприємець. Будь ласка, починайте працювати! Я в кожному своєму пості крок за кроком показую на власному досвіді, на прикладах моїх знайомих як це робиться”, - наголосив Дмитро Томчук.

Серед спікерів були також чиновники Дніпра, айтівці Юрій Голік та Яніка Мерило.

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голік зазначив, що вже за 1,5 місяці платформа державних онлайн-послуг iGov перейде на баланс Дніпропетровської облдержадміністрації. На його думку, Україна все ще потерпає від бюрократії, але не зважаючи на це, зміни відбуваються. Найбільшими досягненнями нашої області Юрій Голік назвав впровадження децентралізації та державних закупівель через систему Prozorro.

В свою чергу Яніка Мерило вчергове пообіцяла оптимізувати, а подекуди і спростити отримання деяких довідок, в тому числі про склад сім’ї. Серед досягнень Дніпра вона назвала запуск електронних черг в усіх центрах надання первинної медико-санітарної допомоги.

Загалом, панель пройшла у режимі жвавого діалогу між спікерами та слухачами, проте не було достатньо часу для обговорення у повній мірі саме інновацій в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...