App Store Google Play

Розумний туризм та біблійні загадки: до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід

16.06.2018 15:45
Розумний туризм та біблійні загадки: до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід

Вчора, 15 червня, у Дніпрі пройшов безкоштовний семінар для туристичних агентів і операторів від автора і реалізатора ексклюзивних розробок в області інтелектуального туризму з Єрусалиму Ігоря Торіка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, Ігор Торік – археолог, історик, автор найбільшого «Енциклопедичного путівника по Ізраїлю», за плечима якого стаж професійного екскурсовода понад 28 років. До того ж, він провів на ізраїльському радіо цикл програм під назвою «В пилу століть». Зняв кілька фільмів і сюжетів для різних телеканалів світу. Є офіційним гідом Міністерства туризму Ізраїлю.

У Дніпрі представництво Міністерства туризму Ізраїлю в Україні та журнал «Український Туризм» представили «Розумні прогулянки» по Ізраїлю.

Крім того, у відеозалі музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулась безкоштовна лекція Ігоря Торіка, присвячена загадкам біблійної археології.

«Лекцію провів на якомусь супердрайві, зал був забитий так, що не вистачило ні стільців, ні взагалі місця. Деякі слухали просто через дверей. Сильна втома, але при цьому відчуття добре зробленої роботи», - зазначив історик та гід на своїй сторінці у Facebook.

Окрім позитивних вражень про дніпровську публіку, Ігор Торік розповів про проблеми, з якими зіштовхнувся у Дніпрі – відсутність логічної мережі таксі.  

«Сьогодні знову була зв'язка - вранці презентація, ввечері лекція. Перерви вистачило фактично тільки на те, щоб пообідати, тому що в Дніпрі, як з'ясувалося, дикою є проблема з таксі. Ні зловити ні викликати нереально, просто немає вільних машин», - додав ізраїльський гість.

Нагадаємо, що 17 травня пройшла лекція Валерії Лавренко на тему: “«Свої», «чужі», «інші»: етнічні стереотипи часів Першої світової війни”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...