App Store Google Play

Становлення особистості: у Дніпрі стартувала виставка сучасної скульптури «Instant»

15.06.2018 12:40
Становлення особистості: у Дніпрі стартувала виставка сучасної скульптури «Instant»

Вчора, 14 червня, у Дніпрі стартувала виставка-продаж сучасної скульптури під назвою «Instant». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Музей українського живопису.

«Назва проекту має два значення. Стан як іменник – наш стан, статичний, тут і зараз, і стан як дієслово – процес становлення. Стань людиною, стань собою, тим, ким хочеш», - розповідає одна з кураторок проекту Наталя Ребдєва,  - «Те, ким ми станемо чи чим ми станемо, залежить від цих станів».

Вона зазначила, що дана виставка вузького направлення – про взаємозв’язок людини тут і зараз і з тим, ким особа бажає стати.

У виставці продажу беруть 15 скульпторів з різних міст України: Львів, Харків, Дніпро, Київ, Одеса. Кураторками проекту є Наталя Ребдєва та Надія Отряжа. Тип скульптури є фігуративом, а матеріли: скло, пластик, бронза, гіпс, камінь та кераміка. Наталя Ребдєва наголосила, що участь у виставці беруть саме сучасні художники та скульптори:

«Скульптури у цих майстрів дуже живі, безликі та енергетично наповнені. І це не дарма виставка-продаж, не просто музейні експонати. Це – об’єкти мистецтва, що наповнені певною енергетикою, чия задача є доповнення іншої людини, будинку, простору, інтер’єру».

Усі бажаючі придбати творіння сучасних скульпторів, можуть звертатися до представників Музею українського живопису.

Надія Отряжа, яка за сумісництвом є скульптором та учасником виставки, розповіла, що зараз працює у кераміці, а на даній виставці представлені різні техніки:

«Стосовно моїх робіт – це все ручна ліпка. Також я робила відновлювальні роботи, випали. Я роблю їх серіями».

Сама майстриня родом з Дніпра, на скульптора вивчилась у Львові. Вона зазначає, що у рідному місті дуже гарний виставочний простір і гарні умови для художників.

Ще один учасник виставки, Василь Гриневич, розповів про свою першу серію робіт на тематику, яка є вічною, тема черепів:

«Це різна стилізація, викривлення. Загалом все, що не зображає череп, але дуже на нього схожий. Я працюю у багатьох техніках. Тут є роботи, які частково надруковані на 3D принтері і переведені у матеріал – пластик, бронза».

 Виставку можна відвідати по 4 серпня у години роботи Музею українського живопису, що за адресою Троїцька площа, 5-а, 3 поверх. Вартість квитків: дорослий – 50 грн., студентський – 40 грн., дитячий – 30 грн.

Нагадаємо як у Дніпрі стартував масштабний фестиваль «Конструкція».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...