App Store Google Play

Становлення особистості: у Дніпрі стартувала виставка сучасної скульптури «Instant»

15.06.2018 12:40
Становлення особистості: у Дніпрі стартувала виставка сучасної скульптури «Instant»

Вчора, 14 червня, у Дніпрі стартувала виставка-продаж сучасної скульптури під назвою «Instant». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Музей українського живопису.

«Назва проекту має два значення. Стан як іменник – наш стан, статичний, тут і зараз, і стан як дієслово – процес становлення. Стань людиною, стань собою, тим, ким хочеш», - розповідає одна з кураторок проекту Наталя Ребдєва,  - «Те, ким ми станемо чи чим ми станемо, залежить від цих станів».

Вона зазначила, що дана виставка вузького направлення – про взаємозв’язок людини тут і зараз і з тим, ким особа бажає стати.

У виставці продажу беруть 15 скульпторів з різних міст України: Львів, Харків, Дніпро, Київ, Одеса. Кураторками проекту є Наталя Ребдєва та Надія Отряжа. Тип скульптури є фігуративом, а матеріли: скло, пластик, бронза, гіпс, камінь та кераміка. Наталя Ребдєва наголосила, що участь у виставці беруть саме сучасні художники та скульптори:

«Скульптури у цих майстрів дуже живі, безликі та енергетично наповнені. І це не дарма виставка-продаж, не просто музейні експонати. Це – об’єкти мистецтва, що наповнені певною енергетикою, чия задача є доповнення іншої людини, будинку, простору, інтер’єру».

Усі бажаючі придбати творіння сучасних скульпторів, можуть звертатися до представників Музею українського живопису.

Надія Отряжа, яка за сумісництвом є скульптором та учасником виставки, розповіла, що зараз працює у кераміці, а на даній виставці представлені різні техніки:

«Стосовно моїх робіт – це все ручна ліпка. Також я робила відновлювальні роботи, випали. Я роблю їх серіями».

Сама майстриня родом з Дніпра, на скульптора вивчилась у Львові. Вона зазначає, що у рідному місті дуже гарний виставочний простір і гарні умови для художників.

Ще один учасник виставки, Василь Гриневич, розповів про свою першу серію робіт на тематику, яка є вічною, тема черепів:

«Це різна стилізація, викривлення. Загалом все, що не зображає череп, але дуже на нього схожий. Я працюю у багатьох техніках. Тут є роботи, які частково надруковані на 3D принтері і переведені у матеріал – пластик, бронза».

 Виставку можна відвідати по 4 серпня у години роботи Музею українського живопису, що за адресою Троїцька площа, 5-а, 3 поверх. Вартість квитків: дорослий – 50 грн., студентський – 40 грн., дитячий – 30 грн.

Нагадаємо як у Дніпрі стартував масштабний фестиваль «Конструкція».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...