App Store Google Play

Поширення досвіду: у Марганці запустили електронну систему запису до лікаря

12.06.2018 14:20
Поширення досвіду: у Марганці запустили електронну систему запису до лікаря

Амбулаторії Марганця вже працюють в електронній медичній системі Helsi. За допомогою сучасного сервісу можна записатися на прийом до лікаря у режимі онлайн. На сьогодні е-платформа вже успішно працює у Дніпрі та Покрові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

«За завданням Президента України Петра Порошенка, життя мешканців області робимо комфортнішим. Зокрема, переводимо в Інтернет медичні послуги. Тепер записатися на прийом до лікаря можна, не виходячи з дому.  Це позбавляє пацієнтів від необхідності стояти в чергах та витрачати власний час. Такий сервіс вже працює в амбулаторіях Дніпра, Покрова. Підключилися до нього й медустанови Марганця», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

У Марганці до медичної системи Helsi підключився Центр медико-санітарної допомоги. До нього входять п’ять амбулаторій, які повністю охоплюють 50-тисячне місто.

За допомогою сервісу можна записатися на прийом до лікаря в державній клініці у режимі онлайн. Це значно економить час і дозволяє не сидіти під кабінетами в черзі, переконані пацієнти.

«Раніше, щоб потрапити на прийом до лікаря, треба було приїздити до реєстратури за талонами. Зараз все набагато простіше. Заходиш на сайт через телефон чи комп’ютер, обираєш лікаря, дату й час прийому. Також у будь-який момент можна відмінити візит», – розказала марганчанка Юлія Чорна. 

Відчули переваги й медики. Аби ефективно працювати в новій електронній системі, вони пройшли навчальний курс.

«Вивчилися сім реєстраторів і 13 лікарів. Просто наші медики прагнуть бути прогресивними», – зазначила головний лікар ЦМСД Ірина Чичика.

Наразі е-система функціонує в тестовому режимі. Проте новацію встигла оцінити вже третина мешканців Марганця.

«Нині новітньою електронною системою скористалися 16 тисяч марганчан. Це дуже гарний показник, – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Як показує досвід сусіднього Покрова, щодня можуть реєструватися до тисячі пацієнтів. Це сучасно, зручно й комфортно. Такі блага цивілізації мають бути в кожному населеному пункті».

Першим медичну систему випробував Дніпро – зараз ділиться досвідом з іншими містами Дніпропетровщини.

«Успішний досвід треба передавати. Доводимо на практиці, що електронні зміни можливі не тільки в обласному центрі, а й в малих містах. Головне, що є бажання, професійна команда та прогресивне керівництво області», – підкреслила в.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

У майбутньому на кожного зареєстрованого пацієнта планується завести електронну медичну картку, де будуть зберігатися записи про історію хвороби, курс лікування і результати аналізів. Наступний крок – електронний рецепт.

«Систему масштабуватимемо на всю область, щоб в кожному і місті, і селі, і громаді відчули її зручність», – акцентував перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Електронна медична система Helsi – один із модулів реформи охорони здоров’я. Також через сервіс сімейні лікарі, терапевти й педіатри укладають з пацієнтами декларації.

Нагадаємо, що усі медичні центри Дніпра працюють зі системою електронної реєстрації

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...