App Store Google Play

Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

11.06.2018 16:20
Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

Минулий тиждень для Дніпропетровської облдержадміністрації в основному був присвячений питанням міжнародної співпраці. Про це сьогодні, 11 червня, розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин, передає Дніпроград.

За його словами, в періоді з 4 червня по 10 червня у Києві ДніпроОДА та Дніпропетровська обласна рада провели презентацію інвестиційного та економічного потенціалу Січеславщини для міжнародних партерів. У заході взяли участь представники більшості акредитованих сьогодні дипломатичних представництв, міжнародних організацій  та торговельних бізнес-асоціацій. Партнерам були представлені у рамках заходу пріоритетні напрямки інвестиційного, освітнього, культурного та інших напрямків співпраці з регіоном. Також під час презентації своїм досвідом поділилися бізнесмени та діючі інвестори Січеславщини, які вже мають власні підприємства та відповідні проекти.

«Серед найбільш перспективних схем, які ми сьогодні пропонуємо нашим інвесторам, це є інформаційні та космічні технології, сільське господарство та виробництво будівельних матеріалів, річкове перевезення та авіація, туристичний бізнес та альтернативна енергетика», - розповів Віталій Литвин.

Ще одним цікавим та важливим заходом стала економічна місія Бельгії та Люксембургу, які відвідали Січеславщину у звітному періоді. У результаті були передані проекти на розгляд Бельгійських інвесторів. Всього з початку року регіон відвідали 43 іноземних делегацій.

«Цього тижня ми відправили восьмеро дітей з родин учасників війни на Сході на безкоштовні канікули до Данії. Це група дітей віком від 9 до 13 років. Сама поїздка буде тривати десять днів та містити дуже насичену та активну програму», - зазначив Віталій Литвин.

Також діти з родин учасників бойових дій та малозабезпечених родин області отримали 130 сертифікатів на безкоштовні медобстеження та лікування. Діти зможуть пройти за цими сертифікатами обстеження у восьми приватних клініках області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...