App Store Google Play

Підприємства-забруднювачі Січеславщини відзвітували про екологічні заходи на 2018 рік

09.06.2018 12:00
Підприємства-забруднювачі Січеславщини відзвітували про екологічні заходи на 2018 рік

Вчора, 8 червня, підприємства-забруднювачі Січеславщини на засіданні постійної комісії з питань екології та енергозбереження відзвітували про результати і плани стосовно зменшення навантаження на довкілля регіону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Січеславщина – найбільш промислово навантажений регіон, а рівень забруднення навколишнього середовища - один із найвищих в Україні. За рік кількість шкідливих викидів від них складає близько 700 тисяч тонн. Саме тому проблема екології є надзвичайно актуальною і пріоритетною. Вже два роки в області діє екологічна програма, виконавцями заходів якої визначені основні 25 підприємств-забруднювачів регіону.

До п’ятірки найголовніших забруднювачів входять: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Придніпровська ТЕЦ», «Криворізька ТЕЦ», «Дніпродзержинський ДМК». Після детальних обговорень за результатами комісії було вирішено звернутися до Державної екологічної інспекції та Держспоживслужби з проханням перевірити підприємства-забруднювачі, які не дотримуються плану заходів екологічної стратегії. Ті, хто жодним чином не поліпшує шкідливість від виробництва, мають бути ретельно перевірені.

«На жаль, статистика виконання заходів підприємствами-забруднювачами погана, саме тому ми зібрали тут усіх відповідальних. Ми заслухали їх звіти і, головне, хочемо почути про їх дії щодо екологічних заходів на цей рік», - зазначив депутат обласної ради, голова комісії з питань екології та енергозбереження Анатолій Івахно.

Попри те, що органи місцевого самоврядування не мають достатньо повноважень, аби впливати на екологічну політику, зокрема, у питаннях притягнення до відповідальності порушників екологічних норм, загальна динаміка порівняно з 2016 роком - позитивна. Кількість шкідливих викидів в атмосферу зменшилась на 22%.

«Ми переконані, що попри усі перешкоди, зможемо реалізувати головне завдання – вивести Дніпропетровщину із зони ризику», - наголосив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартувала система екологічного контролю для автоматизованого оперативного збирання, обробки, збереження, обміну, аналізу та оцінки даних щодо стану навколишнього природного середовища. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...