App Store Google Play

IT Dnipro Conference: подробиці та родзинки

09.06.2018 15:00
IT Dnipro Conference: подробиці та родзинки

Вчора, 8 червня, пройшла IT Dnipro Conference, на якій обговорили актуальні економічні показники Дніпра та області, стан та перспективи розвитку технологічної освіти в регіоні, а також презентували успішні бізнес-кейси інтеграції технологій у класичні індустрії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події - бізнес-центру Менора.

На початку дійства регіональний директор Дніпровського відділення Luxoft Марія Кот провела презентацію аналітичного дослідження ІТ-галузі Дніпра, де розповіла перспективи розвитку ІТ-проектів та наголосила на сильних сторонах локації, які можуть бути привабливими для іноземних інвесторів.

Наступна панель показала кращі міжнародні кейси розвитку регіонів та синергії гравців ринку. Власним досвідом ділились очільники таких успішних компаній як Dinarys, UKRSIBBANK, SOLVVE, Archer Software, Sitecore, DataArt, а також WORK.UA.

Співзасновник та керівник WORK.UA Артур Міхно розповів, що проект створили не з комерційною метою, а лише із цікавості зробити класний проект, який буде корисним людям.

“Вірте у те, що робите та робіть те, у що вірите”, - поділився секретом успіху Артур Міхно.

Він також зазначив, що його команда цілеспрямовано будувала головний офіс у Дніпрі і принципово не хотіла переїжджати у Київ чи закордон.

“Ми не хотіли бути олівцем у чужих руках майстра”, - пояснив керівник WORK.UA.

Третя панель була присвячена освіті у Дніпрі. У місті-мільйоннику вищі освітні заклади щороку випускають не менше 1000 майбутніх ІТ-спеціалістів. Та знання випускників не в повній мірі відповідають вимогам динамічного ринку. Тож провідні компанії сприяють вихованню кваліфікованих спеціалістів, влаштовують олімпіади і планують створити інтернатуру, де б випускники могли здобути практичні навички і необхідні знання.

Під час останньої панелі було обговорено вигляд місцевих ІТ-компаній в очах клієнтів та потенційних партнерів на світовому ринку, та що робить українські компанії унікальними й в чому їх переваги та недоліки.

Загалом учасники та гості отримали чималий профіт від зустрічі, цікаво провели час у динамічному нетворкінгу, ознайомилися з практичними кейсами іменитих фахівців, дізналися секрети виходу на ринки Канади, США, подискутували з лідерами думок та представниками влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...