App Store Google Play

Історик Січеславщини кидає виклик проросійській індустрії туризму

09.06.2018 16:30
Історик Січеславщини кидає виклик проросійській індустрії туризму

Історик з Січеславщини Віктор Єкшов кинув виклик індустрії туризму та відмовився співпрацювати з проросійськими компаніями. Про це сам історик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«За останній місяць до мене практично щодня надходять пропозиції щодо співробітництва від туристичних фірм та організаторів Дніпра й околиць. Я готовий співпрацювати з будь-якою компанією, але якщо вона – проукраїнська. І не тільки на словах, а й на ділі», - пише Віктор Єкшов.

Він наголосив, що компанії, які надають туристичні послуги, мають шалений вплив на суспільство: «Мова впливає на мислення, і ній закодовані символи і стереотипи поведінки. Нащо пропонувати чуже?».

Історик зазначив, що якість туристичного продукту – це аксіома, не має бути поганої розповіді українською в цій справі, а розповідати українцям історію України російською мовою – це нонсенс.

«Я розумію, що мінятися важко. Але українці повільно повертаються до свого коріння, до розуміння своєї історії та цінностей. А застарілими темами представники туризму тягнуть їх назад», - пише Віктор Єкшов.

Він додав, що на деяких товаришів з туризму вдається позитивно впливати і що він щасливий з того, що за півтори роки широкому загалу містян стали відомі найкращі сучасні українські вчені Дніпра, які мандрували й мандрують містом та читають лекції в Просвіті.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбулася лекція на тему російськомовних українських патріотів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...