App Store Google Play

У Дніпровському Департаменті адмінпослуг фахівця з моніторингу якості виштовхали за двері

08.06.2018 16:00
У Дніпровському Департаменті адмінпослуг фахівця з моніторингу якості виштовхали за двері

Вчора, 7 червня, під час моніторингу якості адміністративних та соціальних послуг у Департаменті надання адмінпослуг у Дніпрі фахівця соціального дослідження грубо виштовхали за двері та заборонили проводити фотозйомку. Розібратися в ситуації та допомогти спеціалістам з моніторингу змогли юристи ГО «ПГ «СІЧ». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку моніторингу у Facebook.

Правозахисницю та спеціалістку з моніторингу якості адміністративних та соціальних послуг Віталію Серебрянську виштовхали за двері та заборонили перевірку в Департаменті надання адміністративних послуг за адресою: вулиця Старокозацька, 58.

«Аргументи, що правозахисники проводять соціальне дослідження в інтересах мешканців міста – на керівника Андрія Пономарьова не подіяли. Тому ми викликали поліцію. Ми вважаємо, що така закритість перед громадськістю з боку державних службовців недопустима», - йдеться у дописі фахівців.

Тож юристка ГО «ПГ «СІЧ» Марина Киптилая допомогла скласти заяву, адже сталося грубе порушення права на отримання суспільно важливої інформації за ст. 212 Кодексу України про адміністративні порушення (Порушення права на інформацію та права на звернення).

Наразі посадовцю загрожує штраф, а правозахисники та фахівці з моніторингу якості адміністративних та соціальних послуг продовжують свою роботу у Дніпрі.

Нагадаємо, що моніторинг проводиться для аналізу стану дотримання права місцевих мешканців на отримання якісних адміністративних та соціальних послуг. Моніторинг здійснюється на базі самостійно розробленої методики. Фіксація порушень, перевірка та опитування мешканців відбуваються у Центрах надання адміністративних послуг та у місцевих районних радах Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...