App Store Google Play

У Дніпрі експозиція історичного музею поповнилась скіфськими прикрасами для зброї

08.06.2018 12:40
У Дніпрі експозиція історичного музею поповнилась скіфськими прикрасами для зброї

У Дніпрі експозиція національного історичного музею імені Яворницького поповнилась новими археологічними знахідками скіфської доби. Про унікальні предмети повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку відділу археології ДНІМ у Facebook.

Як зазначається, в постійній експозиції першої зали історичного музею з’явилися нові експонати. Йдеться про скіфську застібку гориту, яка була прикрасою та футляром для лука та стріл. Застібки мають вигляд голів левів.

Крім того, серед експонатів представлені тригранні та дволопастні наконечники стріл з гачками. Всі знайдені речі датуються другою половиною VII – початком VI століття до нашої ери.

Археологічні знахідки були зібрані Дмитром Філімоновим 2011 року на горі Калитва у селі Китайгород Царичанського району.

Співробітники музею вже помістили унікальні скіфські прикраси для зброї у вітрину. Тож всі бажаючі переглянути унікальні артефакти в історичному музеї імені Яворницького.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровському національному історичному музею імені Яворницького передали колекцію фрагментів давньогрецьких амфор, зібраних на території краю. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...