App Store Google Play

У Дніпрі експозиція історичного музею поповнилась скіфськими прикрасами для зброї

08.06.2018 12:40
У Дніпрі експозиція історичного музею поповнилась скіфськими прикрасами для зброї

У Дніпрі експозиція національного історичного музею імені Яворницького поповнилась новими археологічними знахідками скіфської доби. Про унікальні предмети повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку відділу археології ДНІМ у Facebook.

Як зазначається, в постійній експозиції першої зали історичного музею з’явилися нові експонати. Йдеться про скіфську застібку гориту, яка була прикрасою та футляром для лука та стріл. Застібки мають вигляд голів левів.

Крім того, серед експонатів представлені тригранні та дволопастні наконечники стріл з гачками. Всі знайдені речі датуються другою половиною VII – початком VI століття до нашої ери.

Археологічні знахідки були зібрані Дмитром Філімоновим 2011 року на горі Калитва у селі Китайгород Царичанського району.

Співробітники музею вже помістили унікальні скіфські прикраси для зброї у вітрину. Тож всі бажаючі переглянути унікальні артефакти в історичному музеї імені Яворницького.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровському національному історичному музею імені Яворницького передали колекцію фрагментів давньогрецьких амфор, зібраних на території краю. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...