App Store Google Play

Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини продовжують навчати спілкуватися з клієнтами

07.06.2018 15:00
Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини продовжують навчати спілкуватися з клієнтами

Сьогодні, 7 червня, у Дніпрі в Space Hub «Mediaprostir» продовжуються тренінгові курси з культури мовлення та культури мислення для працівників ЦНАПів області, передає Дніпроград.

Тема практичного заняття стосуються використання правильного комунікативного інструментарію. Йдеться про етикетні формули спілкування, особливості українського звертання, дискримінаційну лексику.

"Держава погнала громадянина вирішувати якісь бюрократичні проблеми. І ось він їде на вбитій маршрутці по вбитій дорозі у спеку. І коли він нарешті бачить вас - він бачить перед собою представника тієї самої держави"- тренер Світалана Бронікова навчає адміністраторів ЦНАПів культури спілкування із клієнтами.

Програма передбачає викладення когнітивно-, мовно, емотивно-комунікативних інструментів успішного адміністратора ЦНАПу. Зокрема, йдеться про: настанови вдалої комунікації адміністратора, реактивну й проактивну мовленнєву поведінку, формули вибачення, прощання чи прохання.

"Клієнти, у яких є свої проблеми, можуть прийти до вас роздратованими, вас це може дивувати перший час. Однак, коли вас це дивує, припустимо, через рік, то можливо проблема криється не в клієнтах, а - у вас самих" - зазначає тренер.

Раніше повідомлялося, що тренінг «Комунікативний інструментарій успішного адміністратора ЦНАП» – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.

Нині на Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їх філій.

Нагадаємо, що в минулому році курси зі стресостійкості пройшли всі 250 працівників ЦНАП Дніпропетровщини.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...