App Store Google Play

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

07.06.2018 16:40
На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Про це сьогодні, сьомого червня, розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Дніпропетровській області Владислав Воїнов, передає Дніпроград.

За його словами, другого травня поточного року завершилась кампанія декларування громадянами доходів за 2017-й рік. За її результатами у 2018-му році мешканцями області подано 39 тисяч 319 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2017-й рік, що на 412 декларацій більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 2 млрд. 678 млн. гривень.

«Сума задекларованого до виплати податку на доходи фізичних осіб становить 91,2 млн. гривень, додаткові постачання в бюджет територіальних громад нашої області – 12 млн. гривень. Стосовно джерел задекларованих доходів, то найбільшу суму становлять дивіденди, кредити, доходи від продажів власної сільгосппродукції, сума таких доходів становить 790 млн. грн. на 23 тисячі громадян», - розповів Владислав Воїнов.

Доходи у вигляді спадок/дарування за минулий рік в сумі 510 млн. грн. задекларували 3459 громадян. Доходи від продажу майна в сумі 27 млн. грн. заявили 1155 громадян, а від здачі майна у сумі 419 млн. грн. задекларували 1165 фізичних осіб.

Інвестиційний прибуток в сумі 72 млн. грн. висвітлили в своїх деклараціях 219 громадян. Іноземні прибутки у сумі 92 млн. грн. задекларували 268 фізичних осіб.

Доходи у сумі вище одного мільйона гривень задекларували 234 громадянина нашої області (у минулому році 185 громадян). Сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд. 320 млн. гривень.

Нагадаємо, що зовнішньоторговельний обіг Дніпровської митниці ДФС за останні 4 місяці перевищив 2,6 мільярдів доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...