App Store Google Play

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

7 Червня 16:40
На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Про це сьогодні, сьомого червня, розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Дніпропетровській області Владислав Воїнов, передає Дніпроград.

За його словами, другого травня поточного року завершилась кампанія декларування громадянами доходів за 2017-й рік. За її результатами у 2018-му році мешканцями області подано 39 тисяч 319 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2017-й рік, що на 412 декларацій більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 2 млрд. 678 млн. гривень.

«Сума задекларованого до виплати податку на доходи фізичних осіб становить 91,2 млн. гривень, додаткові постачання в бюджет територіальних громад нашої області – 12 млн. гривень. Стосовно джерел задекларованих доходів, то найбільшу суму становлять дивіденди, кредити, доходи від продажів власної сільгосппродукції, сума таких доходів становить 790 млн. грн. на 23 тисячі громадян», - розповів Владислав Воїнов.

Доходи у вигляді спадок/дарування за минулий рік в сумі 510 млн. грн. задекларували 3459 громадян. Доходи від продажу майна в сумі 27 млн. грн. заявили 1155 громадян, а від здачі майна у сумі 419 млн. грн. задекларували 1165 фізичних осіб.

Інвестиційний прибуток в сумі 72 млн. грн. висвітлили в своїх деклараціях 219 громадян. Іноземні прибутки у сумі 92 млн. грн. задекларували 268 фізичних осіб.

Доходи у сумі вище одного мільйона гривень задекларували 234 громадянина нашої області (у минулому році 185 громадян). Сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд. 320 млн. гривень.

Нагадаємо, що зовнішньоторговельний обіг Дніпровської митниці ДФС за останні 4 місяці перевищив 2,6 мільярдів доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...