App Store Google Play

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

7 Червня 16:40
На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян за минулий рік

На Січеславщині підбили підсумки декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Про це сьогодні, сьомого червня, розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Дніпропетровській області Владислав Воїнов, передає Дніпроград.

За його словами, другого травня поточного року завершилась кампанія декларування громадянами доходів за 2017-й рік. За її результатами у 2018-му році мешканцями області подано 39 тисяч 319 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2017-й рік, що на 412 декларацій більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 2 млрд. 678 млн. гривень.

«Сума задекларованого до виплати податку на доходи фізичних осіб становить 91,2 млн. гривень, додаткові постачання в бюджет територіальних громад нашої області – 12 млн. гривень. Стосовно джерел задекларованих доходів, то найбільшу суму становлять дивіденди, кредити, доходи від продажів власної сільгосппродукції, сума таких доходів становить 790 млн. грн. на 23 тисячі громадян», - розповів Владислав Воїнов.

Доходи у вигляді спадок/дарування за минулий рік в сумі 510 млн. грн. задекларували 3459 громадян. Доходи від продажу майна в сумі 27 млн. грн. заявили 1155 громадян, а від здачі майна у сумі 419 млн. грн. задекларували 1165 фізичних осіб.

Інвестиційний прибуток в сумі 72 млн. грн. висвітлили в своїх деклараціях 219 громадян. Іноземні прибутки у сумі 92 млн. грн. задекларували 268 фізичних осіб.

Доходи у сумі вище одного мільйона гривень задекларували 234 громадянина нашої області (у минулому році 185 громадян). Сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд. 320 млн. гривень.

Нагадаємо, що зовнішньоторговельний обіг Дніпровської митниці ДФС за останні 4 місяці перевищив 2,6 мільярдів доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...