App Store Google Play

Комунальники Дніпра купили дощоприймачі на мільйон дорожче ринку, не помітивши пов’язаних учасників

07.06.2018 08:30
Комунальники Дніпра купили дощоприймачі на мільйон дорожче ринку, не помітивши пов’язаних учасників

Комунальне підприємство «Гідроспоруди» Дніпровського міськради 16 травня за результатами тендеру замовило ПП «Ефект» решітки, дощоприймачі та люки за 3,91 млн грн. Про це написала Ольга Фоменко у «БюроUA».

Очікувана вартість закупівлі склала 4,11 млн грн. У тендері брали участь ПП «Ефект» та ФОП Сапега Віра Олександрівна. Пропозиція ФОП склала 3,99 млн грн., фірми – 3,91 млн грн.

Решітки дощоприймача з замком, яких комунальникам знадобилося у кількості 1560 штук, компанія «Ефект» поставить по 1260 грн. за одиницю. «Ефект» не є виробником продукції. У тендерній документації фірми є сертифікати якості товару, видані харківською компанією «Полімерпласт».

Тобто, продукцію ПП «Ефект» закуповує у «Полімерпласт», а після продає її КП «Гідроспоруди».

Габарити решітки дощоприймача з замком, яку «Ефект» продає комунальникам, складають 790×400×80 мм, вага – «не менше 12 кг», номінальне навантаження – «не менше 12 тонн».

На сайті представника «Полімерпласту» «Полімертехгруп» ціна дощоприймача з замком з такими ж характеристиками вказана у розмірі 930 грн.

На підприємстві виданню повідомили, що в разі покупки понад 100 штук таких решіток, ціна за кожну складе 900 грн. Тобто, якби «Гідроспоруди» купили цей товар за його реальною ціною, економія склала б 561 тис грн.

Щодо дощоприймачів з замком (габарити 790×400×80 мм, максимальне навантаження 13 тонн), то їх дніпровські комунальники закупили 480 штук за ціною 1738 грн. за одиницю. У «Полімертехгруп» такий дощоприймач коштує 1380 грн. Отже, 480 одиниць товару могли обійтися КП в 662,4 тис грн. Економія в такому випадку склала б 171,8 тис грн.

ПП «Ефект» – регулярний учасник і переможець торгів КП «Гідроспоруди» з осені минулого року. Засновник компанії – Максим Зав’ялов, керівник – Надія Зав’ялова.

Єдиним конкурентом ПП «Ефект» на торгах була ФОП Віра Сапега – мати цивільної дружини засновника ПП «Ефект» Максима Зав’ялова Аліни Сапеги. Віра Сапега – регулярний учасник і переможець торгів КП «Дніпродорсервіс» з жовтня 2016 р. В одному з тендерів «Дніпродорсервісу» Віра Сапега брала участь з ФОП Володимир Зав’ялов. Володимир Зав’ялов – батько керівника «Ефекту» Максима Зав’ялова.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...