App Store Google Play

ДніпроОДА вперше за десятки років капітально ремонтує сільські дороги у Царичанському районі

06.06.2018 20:30
ДніпроОДА вперше за десятки років капітально ремонтує сільські дороги у Царичанському районі

У селах Турове та Преображенка на Царичанщині дві вулиці – вже із новісіньким асфальтом та розміткою. Загалом до кінця року ДніпроОДА оновить близько 130 комунальних доріг Дніпропетровщини. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Привести до ладу дороги всередині населених пунктів – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Капітально ремонтуємо автошляхи по всій області. Вже дві сільські вулиці у Царичанському районі – з якісним асфальтовим покриттям», – зазначив Валентин Резніченко.

Мешканці вулиці Гагаріна в селі Преображенка вже й не сподівалися, що колись їм зроблять дорогу. Раніше асфальту там не було взагалі. У дощ діти не могли дістатися школи, старенькі – пошти, фельдшерського пункту чи магазину. Та як поклали асфальт, все змінилося. Тепер дорога в утіху і водіям авто, і дітлахам, що вчаться кататися на роликах.

«Раніше тут не дорога була, а страхіття. Тепер – саме задоволення, – поділилася мешканка Преображенки Любов Самарська. – Коли їхала заасфальтованою вулицею вперше, не могла навіть стримати сліз. Такої дороги я ще не бачила!». 

Відтепер із новим асфальтом та яскравою розміткою – і вулиця Приорільська у Туровому, єдина в селі. Простягається майже на 3 км. Всі будинки мешканців – уздовж цієї дороги. Заасфальтували її 30 років тому. Покриття було тоненьке, завтовшки у 2 см, й неякісне. Тож, як кажуть місцеві, останніми роками його взагалі важко було назвати асфальтом – суцільні ями та вибоїни. Нині там – шість сантиметрів якісного покриття. Гарантія на зроблену дорогу – 5 років.

«Раніше ями по коліна були. А тепер на велосипеді і оком не змигнеш – і вже на іншому краю села, – сказав мешканець села Турове Олександр Петякін. – Дорога відмінної якості! Впевнений, що й не доживу, доки тут вибоїни з’являться».

Дороги в селах оновила ДніпроОДА. Всі роботи – обласним коштом.

«Дякуємо нашому губернаторові, що в нього доходять руки навіть до таких невеличких сіл. Раніше там вулиці були, а доріг – ні. Тепер мешканці почуватимуться набагато комфортніше», – зазначив Царичанський селищний голова Геннадій Сумський.

Цьогоріч на ремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько мільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...