App Store Google Play

Яким насправді є навколишній світ: дніпрян запрошують на відкриття групової виставки “Реальність”

05.06.2018 19:30
Яким насправді є навколишній світ: дніпрян запрошують на відкриття групової виставки “Реальність”

Завтра, шостого червня, дніпрян запрошують на відкриття групової виставки “Реальність” за результатами резиденції, що відбулась в рамках фестивалю сучасного мистецтва “Конструкція”. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення організаторів.

Головна теза виставки «Реальність» проголошує, що реальність не існує у вакуумі, а формується бажаннями, вигадками, ідеологією та мистецтвом. Організатори спонукають відвідувачів замислитися над наступними питаннями: Чи існує реальність поза нашим розумом? Чи є світ таким, яким він здається?

Як зазначається, серед учасників виставки заявлені: Аліна Якубенко, Добриня Іванов, Олеся Оникієнко та Катерина Берлова, Мітя Чуріков, Fantastic Little Splash, Данііл Галкін, Korinsky. Кураторка – Катерина Русецька.

В рамках фестивалю “Конструкція” виставка супроводжуватиметься артіст-толками та освітньою програмою. Відкриття відбудеться о 19:00 в галереї «Артсвіт».

Експозиція триватиме з 6 червня по 21 липня. Вхід та всі події в рамках виставки безкоштовний. Час роботи: з вівторка по суботу з 12:00 до 20:00. Вихідні: неділя, понеділок. Без перерв.

Нагадаємо, що фестиваль «Конструкція» буде тривати протягом п’яти днів: з шостого по десяте червня. З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...