App Store Google Play

У Дніпрі з'явилася провокативна соціальна реклама на підтримку вакцинації

05.06.2018 12:40
У Дніпрі з'явилася провокативна соціальна реклама на підтримку вакцинації

З початком червня у 17 містах України з’явилися провокативні сіті-лайти, які висміюють антивакцинаторські настрої українців. «Тролейбуси вигадали масони!», «Таргани збирають інформацію для інопланетян!», «Солярії випалюють мозок!» - такими оригінальними надписами привертають увагу людей сіті-лайти і продовжують: «Я відмовляюсь від вакцин звучить приблизно так само». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ГО "Батьки за вакцинацію".

Соціальну рекламну кампанію, після вдалого старту в Києві, запустила громадська організація «Батьки за вакцинацію». Сіті-лайти розміщенні у наступних містах: Одеса, Вінниця, Дніпро, Черкаси, Харків, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Запоріжжя, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Житомир, Херсон, Луцьк, Суми, Полтава. Вони закликають людей звернутися на сайт організації, де висвітлено основні міфи про вакцинацію та відповіді досвідчених лікарів на них.

Як пояснює сенс кампанії засновник громадської організації «Батьки за вакцинацію» Тимофій Бадіков: «Антивакцинаторські настрої стали дуже популярними за останні роки в Україні. Гірше того, нині вони навіть «модні» серед мам, які мешкають у містах і мають дохід вище середнього. Розвінчати таку небезпечну «моду» найкраще іронією та сміхом, саме тому ми досить різко привернули увагу громадян до проблеми. При цьому, наша кампанія просвітницька, адже протягом неї ми розвінчуємо кожен із популярних міфів».

Дійсно, за результатами 2016 року Україна увійшла в вісімку країн світу з найнижчим охопленням вакцинацією, разом з Сомалі та Буркіна-Фасо. Багато в чому така ситуація склалася через недовіру українців до питання вакцинації дітей та віру в чутки. Враховуючи спалахи кору 2017-2018 роках ситуація стає небезпечною. Україна вже зробила важливий крок, запровадивши трирічне планування потреби у вакцинах і створення 25%-го буферного запасу вакцин. Це дозволить максимально забезпечити українців необхідними вакцинами.

Колекцію найпопулярніших міфів, які циркулюють в українському суспільстві та коментарі медиків на них можна побачити на сайті організації «Батьки за вакцинацію» за посиланням.

Соціальна кампанія стала можливою завдяки допомозі багатьох партнерів. Креатив розробило агентство Havas Ukraine за підтримки Біржі соціальної реклами. В розміщенні допоміг FISH Media Hub, та окремі оператори зовнішньої реклами. Проект здійснено за підтримки Rotary.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...