App Store Google Play

Інтеграція у євроатлантичний простір: у Дніпрі планують створити Центр НАТО

05.06.2018 11:00
Інтеграція у євроатлантичний простір: у Дніпрі планують створити Центр НАТО

Вчора, четвертого червня, в Дніпропетровській облраді обговорили безпекову та економічну ситуацію в області, а також те, як збільшити рівень підтримки НАТО населенням. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, офіційну зустріч з директором Центру інформації та документації НАТО в Україні Барборою Маронковою провів голова облради Гліб Пригунов.

Під час обговорень одним з пріоритетів національних інтересів України визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО.

Дніпропетровщина – прифронтова область, яка знаходиться постійно у зоні ризику. Саме тому цей напрямок є вкрай важливим - наголошують представники дипломатичної місії. І попри те, що за три роки українці стали більш позитивно налаштовані до євроінтеграційних процесів, все одно і досі існує великий інформаційний дефіцит. Багато людей не розуміють особливості Альянсу і важливість вступу України в НАТО.

«Зараз нам треба працювати над покращенням обізнаності українців стосовно діяльності НАТО. Треба донести до кожного, що НАТО є не стільки військово-політичною організацією, а перш за все - економічним блоком», – наголосив Гліб Пригунов.

Першим кроком сторони вважають створення Центру НАТО у Дніпрі. Такий вже найближчим часом має запрацювати на базі молодіжного центру «Освіторіум». В Школі молодого політика, яка вперше в Дніпрі відкриється 21 червня фахівці Центру інформації НАТО виступатимуть із лекціями.

Нагадаємо, що дніпряни підтримують європейський шлях, але питання вступу України в НАТО залишається для них проблемним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...