App Store Google Play

Дніпрянка потрапила до списку кращих фотографів їжі у світі

05.06.2018 11:20
Дніпрянка потрапила до списку кращих фотографів їжі у світі

Юлія Горб із Дніпра зайняла друге місце зі своєю світлиною їстівних рослин у категорії "фут-блогери" на міжнародному конкурсі в Лондоні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН

"Вісім тисяч претендентів із шістдесяти країн світу. "Весняний урожай" Юлії Горб здобуває друге місце в категорії "фуд-блогери. Українська спаржа з часником із її балкона вже підкорила світ", - йдеться у повідомленні.

Юлія розповіла, як зробила переможну фуд-світлину.

"Вийшла на базар, побачила красиві овочі, принесла додому, вийшла на балкон, а там гарне світло - діватися нікуди", - жартує жінка.

Фуд-фотографом Юлія Горб стала десять років тому випадково просто на власній кухні. Менеджер у відпустці захопилася вражаючою красою звичайних харчів. 

"Почалося все від нудьги, від сидіння вдома. Чоловік фотографував мій плов. А я почала фотографувати салати", - згадує Юлія.

Коли народила дитину, почала в Мережі ділитися рецептами. Щоб краще їх показати, фотографувала процес. Відтоді не розстається з камерою. Вона ловить промені світла і шукає найкращий ракурс. І має спеціальні секрети, як змусити їжу мати кращий вигляд у кадрі. 

"Зелень пару годин тримається в мокрій серветці в холодильнику", - ділиться секретами фуд-блогер.

Жодного обману чи муляжу - Юлія Горб каже: секрет її успіху – передусім чесність. Вона знімає лише те, що сама би залюбки з’їла.

Фуд-фотограф уже отримує замовлення чи не з усього світу: США, Європи та навіть Австралії. Каже, томати нині пасуть задніх, а от на піку популярності – випічка та сири.

Якісні світлини і справді впливають на вибір споживачів, запевняють маркетологи.

Фуд-фотографія в Україні набуде такої ж затребуваності, як і в світі, сподівається Юлія. Адже вітчизняні страви просто приречені стати супермоделями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...