App Store Google Play

Вперше за майже півстоліття реконструюють Ляшківську школу

04.06.2018 18:30
Вперше за майже півстоліття реконструюють Ляшківську школу

ДніпроОДА термомодернізує фасад Ляшківської школи. Сіра та непоказна будівля давно застаріла. Приміщення було холодним і вогким. Після завершення зовнішньої реконструкції споруди учні матимуть теплий та різнобарвний заклад. Більше половини робіт вже виконали. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інфомує Дніпроград.

«Завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, в громадах з’являються кошти для відновлення інфраструктури. Ми завжди готові підтримати їх починання. Так, у Ляшківській об’єднаній територіальній громаді в 2017-му відкрили новий дитсадок. Зараз утеплюємо фасад школи. Діти всієї Дніпропетровщини мають виховуватися й навчатися у сучасних комфортних умовах», – зазначив Валентин Резніченко.

Ляшківській школі – більше 40 років. У ній навчаються діти з понад десятка сіл. Будівля – звичайна, «радянська», сіра та непримітна. Останнім часом приміщення стало непридатне для перебування дітей – через тріщини у стінах було холодним та вогким.

«Взимку на уроках сиділи у кофтах, светрах і теплих штанах. Це було дуже незручно, адже доводилося носити із собою додатковий одяг», – поділилася учениця 6 класу Яна Пилипенко.

Власними силами громада осучаснила покрівлю та вікна у закладі, однак на термомодернізацію фасаду коштів не вистачало.

«Громада звернулася за допомогою до губернатора під час його особистого прийому. Дякуємо Валентину Михайловичу за те, що відгукнувся», – розповіла Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.

Менш ніж за місяць ремонтних робіт підрядники вже оновили значну частину фасаду. Згодом його розфарбують у різні кольори. Утеплені стіни – це і здорові діти, і комфортні умови для навчання, і додаткове енергозбереження.

«Нарешті наші діти навчатимуться у гарних умовах, а головне – менше хворітимуть», – сказала мати двох учнів Анастасія Белова.

У Ляшківській школі – понад 200 учнів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...