App Store Google Play

Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

04.06.2018 19:00
 Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

Першого червня під час фестивалю «Kozak Fest-2018» гурт "Фіолет" підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Як зазначається, фронтмен гурту Сергій Мартинюк висловив неабияку підтримку ініціативі дати нашій області історичну назву. Зокрема, саме у назві Січеславська він вбачає великий і глибинний сенс.

«Ми живемо в час, коли в країні багато соціальних та економічних проблем. І коли хтось каже, що декомунізація не на часі - з розумінням ставлюся до такої думки. Попри це, вважаю, що культурні та історичні питання мають бути так само актуальними, як і економічні. Січеславська - ідейне капіталовкладення в майбутнє. Адже ми, як нація, повинні ідентифікувати себе українцями. Саме через символи, назви міст та областей формується національна ідея, самобутність та соборність українського народу», - переконаний Сергій Мартинюк.

Представники Громадської підтримки СічеславськаТАК додали, що все більше і більше лідерів суспільної думки виступають саме за ініціативу перейменувати регіон на Січеславщину.

Раніше повідомлялося, що в урочищі Княжі Байраки у П'ятихатському районі стартував триденний патріотичний етно-рок фестиваль "Kozak FEST".

Нагадаємо, що під час публічної дискусії мешканці Апостолівської об'єднаної територіальної громади обговорили питання перейменування області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що у Павлограді відбулося громадське обговорення ініціативи перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...