App Store Google Play

У Дніпрі відбувся фестиваль «Місто професій»

03.06.2018 12:00
У Дніпрі відбувся фестиваль «Місто професій»

Вчора, другого червня, у Дніпрі відбувся щорічний фестиваль «Місто професій», на якому діти різного віку ознайомились і спробували себе у різних професіях. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

З початку діти реєструвалися і отримували свої «паспорти», після чого вони відправлялися на локації, де ознайомилися з різними професіями та виконали певні завдання. Потім їм давали так звану «зарплату» і діти йшли освоювати інші спеціальності, а гроші, які юні робітники отримували протягом заходу, обмінювали на солодощі, іграшки та подарунки.

Усі учасники мали змогу випробувати себе у ролі пожежника, поліцейського, лікаря, журналіста, стиліста, банкіра, криміналіста, кінолога та інше.

«Я вже три-чотири роки відвідую фестиваль і з кожним роком мені все більше це подобається», - відзначає учасниця Лола, - «Подобається професія лікаря. Я хочу бути лікарем, як виросту».

Ідеолог національного проекту «Місто професій» Тетяна Люлька розповіла, що фестиваль організовується п’ятий раз, а його мета – показати дітям можливості дорослого життя, щоб кожен у майбутньому міг обрати не просто професію, а займатися улюбленою справою.

Цього року «Місто професій» відбулося у 70 містах України. За словами організатора, для дніпровського фестивалю було підготовлено сім тисяч «паспортів», а діти приймали їх у черзі культурно та ввічливо.

Наступний фестиваль «Місто професій» у Дніпрі запланований у вересні.

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі розпочався масштабний фестиваль робототехніки та інновацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...