App Store Google Play

Зовнішні «вади» жіночого тіла: у Дніпрі відбулась міні-виставка картин

01.06.2018 20:30
Зовнішні «вади» жіночого тіла: у Дніпрі відбулась міні-виставка картин

Вчора, 31 травня, у Дніпрі відбулась презентація картин, сюжет який розповідає про зовнішні «вади» жіночого тіла. Про ідею виставки повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів авторки робіт Катерини Ілінзеєр.

Дебютна міні-виставка художниці та студентки другого курсу ДНУ Катерини Ілінзеєр під назвою «Жінка» пройшла у закладі «Kipling Pub». Авторка закінчила художню школу, яка надала їй базові знання, але до власного, унікального стилю прийшла сама.

Фотограф Тетяна Мордик, яка відвідала виставку зазначила, що стиль, в якому працює Катерина Ілінзеєр тяжіє до постмодернізму.

«Ідеальних жіночих та чоловічих параметрів, еталонів не існує. Ідеалу досягне той, хто приймає свої недоліки, той, хто буде жити в гармонії зі своєю зовнішньою оболонкою. Ось вам і всі еталони краси» - вважає художниця.

Головний меседж презентований робіт Катерини Ілінзеєр утверджує, що варто любити своє тіло, яким би воно не було.

«Я зображую далеко не ідеальні параметри фігури. Складки, жирові відкладення, розтяжки - я намагаюсь показати всі ці «недоліки» з гарного боку. Коли люди дивляться на мої картини, вони не помічають тілесних вад, а бачать гармонічне поєднання ліній, приємну палітру кольорів, тобто вони бачать красу. Так і варто дивитися на будь-яку жінку - як на витвір мистецтва», - пояснила авторка.

Всі бажаючі зможуть переглянути виставку в пабі або за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1JQrWb6wgBYF3k_4blcg60SCHBk8hY2-R. Авторка фото та відео Тетяна Мордик (@ph.mordik). Інстаграм художниці: @k.ilinzeer.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...