App Store Google Play

Зовнішні «вади» жіночого тіла: у Дніпрі відбулась міні-виставка картин

01.06.2018 20:30
Зовнішні «вади» жіночого тіла: у Дніпрі відбулась міні-виставка картин

Вчора, 31 травня, у Дніпрі відбулась презентація картин, сюжет який розповідає про зовнішні «вади» жіночого тіла. Про ідею виставки повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів авторки робіт Катерини Ілінзеєр.

Дебютна міні-виставка художниці та студентки другого курсу ДНУ Катерини Ілінзеєр під назвою «Жінка» пройшла у закладі «Kipling Pub». Авторка закінчила художню школу, яка надала їй базові знання, але до власного, унікального стилю прийшла сама.

Фотограф Тетяна Мордик, яка відвідала виставку зазначила, що стиль, в якому працює Катерина Ілінзеєр тяжіє до постмодернізму.

«Ідеальних жіночих та чоловічих параметрів, еталонів не існує. Ідеалу досягне той, хто приймає свої недоліки, той, хто буде жити в гармонії зі своєю зовнішньою оболонкою. Ось вам і всі еталони краси» - вважає художниця.

Головний меседж презентований робіт Катерини Ілінзеєр утверджує, що варто любити своє тіло, яким би воно не було.

«Я зображую далеко не ідеальні параметри фігури. Складки, жирові відкладення, розтяжки - я намагаюсь показати всі ці «недоліки» з гарного боку. Коли люди дивляться на мої картини, вони не помічають тілесних вад, а бачать гармонічне поєднання ліній, приємну палітру кольорів, тобто вони бачать красу. Так і варто дивитися на будь-яку жінку - як на витвір мистецтва», - пояснила авторка.

Всі бажаючі зможуть переглянути виставку в пабі або за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1JQrWb6wgBYF3k_4blcg60SCHBk8hY2-R. Авторка фото та відео Тетяна Мордик (@ph.mordik). Інстаграм художниці: @k.ilinzeer.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...