App Store Google Play

Водоканали Дніпропетровщини разом із облрадою шукають вихід з патової ситуації

01.06.2018 15:40
Водоканали Дніпропетровщини разом із облрадою шукають вихід з патової ситуації

Сьогодні, 1 червня, у приміщенні Дніпропетровської облради відбувся круглий стіл за участі керівників водоканалів регіону та обласної влади. Під час обговорення актуальних проблем було піднято питання щодо виділення додаткового фінансування водпостачальникам задля виведення їх з патової ситуації. 

Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив заступник голови обласної ради Валерій Безус, наразі значна кількість водоканалів мають ті чи інші види заборгованості, які накопичилися протягом багатьох років. Окрім цього, матеріально-технічна база цих підприємств також перебуває у далеко не найкращому стані. Втім, ці проблеми чомусь ігноруються, а фінансування виділяється у мізерних розмірах.

“22 липня Дніпропетровська обласна рада буде збиратися на сесії, під час якої розподілять додаткові кошти від перевиконання бюджету. Швидше за все, сфера водопостачання та водовідведення не отримає необхідне фінансування. Втім, ми маємо зробити усе, аби на наше “водоканальське лобі” більше звертали увагу під час формування бюджету”, - повідомив Безус.

До слова, за перші п’ять місяців 2018 року бюджет Дніпропетровської області перевиконано на майже 500 мільйонів.

На сьогодні найбільші боржники серед усіх водоканалів області це Аульський вовід, “Дніпро-Донбас”, Марганецький водоканал та Райводоканал Новомосковськ.

Не зважаючи на це, Валерій Безус наголосив, що поступово в області почнуть звертати увагу на проблеми у сфері водпостачання. Але для цього необхідно гуртуватися та ініціювати обговорення на найвищому рівні. Для цього за ініціативи заступника голови облради незабаром буде створено асоціацію “Борисфен”, яка і буде опікуватися питанням захисту інтересів водоканалів.

Окрім цього, на зустрічі було анонсовано проведення масштабної конференції, що пройде початку липня. На Дніпропетровщині зустрінуться фахівці та науковці аби обговорити проблеми з річковими ресурсами в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...