App Store Google Play

Понад 80 000 дітей Січеславщини цього літа оздоровлятимуться у приміській зоні

01.06.2018 14:40
Понад 80 000 дітей Січеславщини цього літа оздоровлятимуться у приміській зоні

Особливістю оздоровчого сезону на Січеславщині поточного року є збільшення попиту на оздоровлення дітей у приміській зоні. Про це сьогодні, першого червня, розповів начальник управління державного нагляду та дотримання санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Олексій Губський.

Станом на сьогоднішній день вже розпочали роботу два заміські заклади оздоровлення: «Лісова Казка» (Царичанський район) та КЗ «Перлина Придніпров’я» (Новомосковський район). Зокрема, у першу зміну розпочали роботу понад 800 таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі шкіл.

«Протягом цьогорічної кампанії на території області заплановано до відкриття 20 заміських дитячих закладів оздоровлення, 10 санаторіїв та 833 табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Цього року заплановано оздоровити понад 80 тисяч дітей», - розповів Олексій Губський.

Також він наголосив, що попит на оздоровлення та відпочинок дітей росте, але якість мережі закладів не поліпшується. Протягом останніх років в області не збудованого жодного дитячого закладу оздоровлення, а в існуючих не проводяться капітальні ремонти, які терміново необхідні.

На даний момент з метою недопущення масових епідемічних ускладнень на території області проходить профілактика та усунення проблем закладів оздоровлення та відпочинку. А саме: харчування, пляжі, комплексний штат кваліфікованого медичного та педагогічного персоналу.

«Проблем з таборами досить багато, оскільки це сезонний об’єкт. Найголовніше у підготовці закладів перед відкриттям – це підготовка устаткування, підготовка харчблоків і персоналу», - зауважив Олексій Губський.

Нагадаємо, що навчальний Центр УДА запрошує молодь взяти участь у таборі «Юний доброволець».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...